Salincak uzerindeki kiz resimlerine bayiliyorum, ya siz?

Oyle sevdigim icin bir iki deneme yapmisligim var. Belki seversiniz... belki de degil :D caniniz sag olsun yeter, zaten renkler ve zevkler tartisilmazmis demii gardaslar

ilkini kara kalemle cizdim, diyerini de kagiti keserek yaptim :D

Salincak uzerindeki kiz resimlerine bayiliyorum, ya siz?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Oo ne diyon hayatım bunlara bakarak geçiyor :D

1|0
    0|0
  • Bende sis

1|0
    0|0
  • "Kızlar salıncak gibidir. Eğer sana güvenirlerse arkasını döner ve kendini sana bırakır ve sallarsın. Ama eğer onu düşürürsen, bir daha asla sallayamazsın."

1|0
    0|0
  • Salincak ustundeki ciplak kiz favorim

1|0
    0|0
    • dedigim gibi zevkler ve renkler tartisilmaz :D zevklerine saygim var ama benimkilerle ayni degilmis

• evet onu sallayanda ben olmalıyım

1|0
    0|0
  • Bende bir ara denerim.

1|0
    0|0
  • çok güzell

1|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum

1|0
    0|0
    • Canin sagolsun be abicim :) zevkler ve renkler tartisilmaz sonucta dedigim gibi :)
      Senin gibi sevmeyeni olacak ki daha iyisini yapmaya caba sarf edecez bizde :)
      Samimi yorumun icin de tesekkur ederim

• Bayılmam kanka

1|0
    0|0
    • oyle olsun bakim :D herkez bayilsa zaten ayakta adam bulamayiz, senin gibileri de lazim bu sunyada

• o kadarini da bilemiyecem, rabbim uzun mutlu mesut saglikli sihatli omurler nasip eder insallah hepimize :) biz gonlumuzu hos tutalim da gerisi gelir zaten :) bosa dert etmeye gerek yok

• Amin kardeşim : )

• Sallıncakın ipi koyuncada güzel olacakmı

1|0
    0|0
  • Güzelmiş. Ben de beğendim :)

1|0
    0|0
    • belhudar ol abicim :) bu yorumun belki senin icin kuccuk bir sey ama benim icin cok sey ifade ediyor :D

• iyi iyi

1|0
    0|0
    • sagolasin sagolasin abicim :D

• Takip denen bişe icat edilmiş :D ablllaaaa :D

• oyle mi abiii, vay be teknoloji ne zaman bu kadar ilerlemis, bak farkinda bile degildim :) tamam abicim aklimin bir kenarina yazdim :)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...