Ateş böceği yolu nu okudunuz mu ?

ben dün ilkini bitirdim bugünde ateşböceğinin şarkısını aldım ilki çok güzeldi sizce nasıl dı ve acaba bu seri kaç kitaptan oluşuyor sahafa gittiğimde birsürü kristian hannah kitabı koydu önüme de başka var mı acaba bunun devamı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ateşböceği Yolu'nun devamı Ateşböceği Şarkısı. İkisini de okudum. Daha devamı yok bu serinin sanırım. İkisini de okudum. Kafa dağıtmak ve bir süre kendinden uzaklaşmak için güzel kitaplar.

0|0
    0|0
    • bana çok koydu ilk kitap ya bidesigarayı bırakmaya çalışıyodum temelli arttırdı efkardan

• Ben okuyalı bir hayli Zaman geçti. Okurken etkilenmiştim. Ama senin kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. Tabi çok sürükleyici idi. Çok çabuk okumuştum.😊

• ben kendimi tuly ve dorothy nin yerine koyuyorum aslında her kitapta ezilenin yerine koyuyorum ve içim parçalanıyor neden bilmiyorum da bana çok koyuyor onların acıları

Kızlar Ne Diyor 2

• Seri olarak bilmiyorum ama dediğiniz gibi bir ton Hannah kitabı var. Benim elimde sanırım 6 kitabı var, 4unu okudum. Seri olarak okumadım, Şarkısı olan kitabı da okumadım mesela :) Atesbocegi Yolu'ndan sonra en sevdiğim Gece Yolu.

0|1
    0|0
    • birde evden uzakta diye bir kitabı varmış galiba okudunuz mu ayrıca ateşböceğinden sonra şarkısı da devamı ben aldım bugün sizede tavsiye ederim hikayenin sonunu öğrenirsiniz

• Bende Atesbocegi Yolu, Kış Bahçesi, Gerçek Renkler, Gece Yolu, Sevgi Uğruna Yaptıklarımız ve Evden Çok Uzakta var, son ikisini okumadım henüz. Okuyali epey oldu o yüzden hikayeyi çok hatırlamıyorum ama bir ara okurum tabi :)

• şu evden çok uzaktayı merak ediyorum bitirince onu alıcamteşekürler cevabın için

• Okumustum cok eskiden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...