Mızıka sever misiniz?

mızıka çalmaya başladım, beni çok etkiliyor, siz mızıkayı beğenir misiniz?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• küçükkene benimde vardı çalıcam diye uğraşmaktan yanaklarına ağrılar girerdi...

0|0
    0|0
  • Evet çok seviyorum:))

0|0
    0|0
  • şimdi bilemedim mızıka sesi nasıl birşeydi

güzeldi sanırm

yeni şeylere başlamak güzeldir

0|0
    0|0
  • uzaktan baktığımda ben bunu kesin çalarım deyip aldığım rezalet sesler çıkarıp kenara köşeye attığım alet. sesine hastayım.

0|0
    0|0
  • Çok severm.Küçükken çalardım

0|0
    0|0
  • Müzik müzik müzik.Doğru çaldığın müddetçe tabiki :D

0|0
    0|0
  • her türlü müzik aletini severim.

0|0
    0|0
  • Severim bende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çocukken hep aldırırdım babama, hepte içinde ne var diye kırardım, hep aynı karemsi,tuğlamsı şey çıkardı, çalmayı hiç beceremedim.

0|0
    0|0
  • Evet, profesyonel mızıkam var. Ama henüz düzgün çaldığımı söyleyemem. Mozart ve Bach'ın eserlerine yakın bir şeyler çıkarıyorum şimdilik. Bremen mızıkacısı olmaya var yani daha :)

0|0
    0|0
  • Çocukken çalardım. Bir gün amcamın başı ağrıtmışım herhalde, gitmiş mahalleden bir çocuğa vermiş.

0|0
    0|0
  • Pek beğendiğim söylenemez...Ben Gitar'ı çok seviyorum ve malesef çalamıyorum, bundan dır ki Çalanları da çok kıskanırım...Güya Öğretecektii yaaaaaaa...

0|0
    0|0
  • hoş bi tonu vardır çalabilene helal olsun ben beceremedim

0|0
    0|0
  • Sesini severim ama çalmayı beceremem.

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • sesini çok sevdiğim ama asla çalmayı beceremediğim müzük aleti...en kalı sesini çalrdım sürekli bana vapurları hatırlatırdı küçükken...

0|0
    0|0
  • mızıkada blues beni benden alır :)

0|0
    0|0
  • çalda bir dinleyek

0|0
    0|0
  • Harikalar yaratamıyorum ama keyfimi yerine geliyor. Evvel zamanın birinde üflemişliğim var.

0|0
    0|0
  • Kavalı severim ben...

0|0
    0|0
Yükleniyor...