Halamın mirası kuyruklu piyanoyu ne yapayım?

Arkadaşlar dedem, babaannem, babam kısacası tüm ailem zamanında halamın bir ingilizle evlenmesinden ötürü onu reddetmişler. Nasıl bir inatsa bir daha ne görüşmüşler ne konuşmuşlar. Zamanla dedem, babaannem ve nihayetinde 2 sene öncede babam rahmetli oldu. Babam rahmetli olunca halamla telefonla konuşmaya başladık. Bir kerede görüştük. Ancak çok yakın olamadık. 1 hafta öncede bir adam arayıp halamın rahmetli olduğunu söyledi. Değerli sayabileceğimiz bir evi bir arabası, bir piyanosu ve bazı mücevherleri varmış. Bunları bana bırakmış. Diğer ev eşyalarını falan istemedim. Lakin evi, arabayı, mücevheri almak kolay ama piyanoyu ne yapacağım? Bana söylenene göre kuyruklu piyano olduğundan bayağı değerliymiş. Şimdi satsam vicdan azabı duymaktan korkuyorum. Satmasam koca piyanoyu ne yapayım? Çalmayı da bilmiyorum. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• yakınınızdaki bir okulla konuşabilirsiniz, konservatuara falan bağışlayabilirsiniz sanırım

0|0
    0|0
    • Hocam piyanonun fiyatı en az 80 bin TL civarı. Bu kadar pahalı bir şeyi nasıl bağışlayayım.

• hmm haklısınız baya değerli bir şey ama evde koyacak yeriniz yoksa en mantıklısı bu geldi açıkçası bana

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle satma! Al bir yere koy, muhafaza et!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sayede piyano öğrenmeye başla. Fena mı?

0|0
    0|0
  • Bana gonder. Cok sevaba gecmis olursun. Hayatim boyunca iyi bir piyanom olsun istedim. Gozum gibi bakarim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evinin baş köşesine koy hayat standartların yükselir piyano çalan bir hatun esinirsin iyi olur o piyanoyu çalmayı bilen birince süper müzik dinlersin mest olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...