Kova "Erkeği-Kadını" Hakkında Düşünceleriniz Nedir ?

Lütfen yorum yaparken bahsettiğiniz özelliklerin hangi eşe hitap ettiğini belirtiniz .

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Sosyaldirler, edebiyat , müzik tarzı şeylere yatkındırlar..Dediğim dediktir, kafasında olanları uygularlar ve kimseyi sallamazlar. Sevgili konusunda onun için kendi düşünceleri önemlidir o yüzden bencil yapıdadırlar biraz, sadakat konusunda sadakatlidirler.

0|1
    0|0
    • Güzel :) Ama kovanın iki zaafı vardır. Bir Gizli Ve kendi dünyasına bir tek eş olabilecek sevgilisini sokabilir. Diğeri de genelde yaşanılan olayları iyi gözlemler ve nerede ne zaman ne şekilde ne teksin edecekleri belli olmaz ... Ama yaşamayı sever ve yaşatmayı yaşamaktan daha çok sever ...;)

• Teşekkür ederim .

:)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 8

• kova erkegiyle anlasirim :D

0|2
    0|0
  • kova erkeği idealdir her zaman sölerim..

0|2
    0|0
  • sessiz sakin insanlar

0|2
    0|0
    • Evet . Nerede ne yapacağı belli olmaz ama karşı tarafı düşünen insanlardır.

• satıcılar...

0|0
    0|1
    • Sana göre mi yoksa tüm kova erkek ve bayanlarını tanıyarak mı bu yargıya vardın :) ? !

• yo hayır benim kimseyle yakınlığım olmadı kesinlikle :D

20 yıldır kendime platonik aşığım

dediğim gibi yurtlarda kalmanın etkisi var insanları tanıyorum..

• Peki seninle aslında böyle konuşmak güzel geliyor insanları bilen tanıyan kişileri severim severim derken insan halinden anlayan ...;) Devam etmek isterim aslında ama sanırım tatlıda bıraksak iyi olur ben teşekkür ederim anlayışın ve saygın için . ;)

• kova erkekleri iyidir de çok çapkın olurlar

0|0
    0|0
  • dengesizdır bu kovalar bir dedigi bir dediklerinı tutmaz,saman altından su yuruturler guven duyulmaz bu burctakılere:DD

0|0
    0|0
  • kova burçlarıyla zıt burcum bana uzak olsunlar.başak hariç herkese hitap ederler sanırım.

0|0
    0|0
  • hic sadik olmazlar uzak durulmasi gereken insanlar

0|0
    0|0
    • Sadık olmak insanın insana sadık olması değildir. Sadık olmak her şeyinle fedakarlıktır. O da bir tek RABBİNE dir. İnsanların birbirine sadık olmasının hiç bir anlamı yok . ...

• nasil yani sevdiginiz size sadik olmasa siz onu kabul edermisiniz?

• Sadık olmak şöyle . İnsanın bir insanla birleşip evlenmesi Zaten RABBİNİN kuluna sadık olmasıdır. Başta insanlar kul olduğunun farkına varıp ALLAH sadık olsunlar insanlara değil ...

Erkekler Ne Diyor 5

• Burçlara inanmaz (Kendimden biliyorum).

0|0
    0|0
  • uyumlu olurlar sakindirller

0|0
    0|0
  • Kova Gibi Olurlar :)

0|0
    0|0
  • güzel bir birliktelik olur

0|0
    0|0
  • kova kovadır içine sıvı girer