Kendi yazdığım şiir arkadaşlar, nasıl sizce?

Seni ne kadar seviyorum biliyormusun hayatdan daha çok seviyorum seni.

Seni ilk gördüğüm anda aşık oldum yüzün okadar güzelki yüzüne bakmaya kıyamadım.

Okadar çok seviyorumki seni aklımdan hiç çıkmıyorsun.

Bu kadar güzel bir sarışın ve yeşil gözlü kız hayatımda tanımadım tanıdım zaman taptım.

Aynanın karşısına geçiyorum bazen şenlen konuşma provası yapıyorum ama seni gördüğüm zaman dilim tutuluyor bir kelime bile söylemiyorum.

Senin benim ikiz ruhumsun canımsın canımdan daha fazla seviyorum seni ama sen bunu bir anlaşan.

Aşkın ne oldunu şenle tanıştım zaman anladım sana duydum bu sevgiyiu başka kimseye duymadım, sen işte ben seve seve kölen ölürüm senin.

Hatırlıyormusun biz cinemada tanışmıştık seni ismimi sormuştun bende iskender demiştim senin ismin ise Elif.

Seni o günden hep düşünürüm işte bile arkadaşlar beni kendi kendime gülümserek yakaldı.

Seni sevdim bir söylesem açılırım sana söylerim içimden geçenleri ama bilmem sen beni severmisin, dilerimki seversin.

Elif dedim gelinim olmanı isterim ama bilmem sen istermisin bende bir umut var belki istersin.

Gurbetdeyim Elifim gurbete mesafeler problem yaratmaz benim için ama sen ne dersin mesafaler fazla deme Vatana dönerim.

Yemin ederim dönerim senin için herşeyi ederim yeterki işte ne dersin Elifim ne dersen be gülüm ne dersen yar.

Elifim senin kulun kölen ölürüm hemde seve seve.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• bence tatli olmus :) yani soncuta icinden gelenleri yazmissin önemli olanda bu.. eminim Elif cok sevinecek :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gerçeği mi söyleyeyim?:)

0|0
    0|1
  • Hikaye fena değil:)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şiir değil, imla hatası çok fazla olduğu gibi kelimeleri de yanlış kullandığın yerler var .Duygu güzel bir aşk var ortada ama bence bunu yollama biraz daha çalışmalısın şiir konusuna

0|0
    0|0
  • Şiirden çok mektup olmuş :)

Zarfa koyup Elif'e göndermelik :)

0|0
    0|0
  • şiir mi

0|0
    0|0
  • şiir olmadığı okadar bariz ki okuyamamadım bile ..

0|0
    0|0
  • Hem şiir değil hemde +10 yaş ve altı diyebilirim..K bakma ama gerçek bu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben pek beğenmedim :) Etkileyici cümleler bulamadım, Benzetme ve gizem dolu şeyler etki eder. O kadar, bu kadar deyip uzatmışsın sanki...

0|0
    0|0
  • Emek var ama şiir bu kadar uzun cümlelerden oluşmaz.

0|0
    0|0
  • bunu 3dk içinde sırf burda malzeme olsun diyemi yazdın?

0|0
    0|0
  • Okurken yoruldum cunku imla hatasi oldukca fazla, Duygu olarak beğendim super.

0|0
    0|0
  • Şiir değil bu düz yazı ama duygulara saygım vardır ellerine sağlık :)

0|0
    0|0
  • bu şiir mi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...