Nasıl geliştirdiniz, yapabiliyormusunuz?

Simetrik çizim yapma yeteneğiniz var mı, varsa nasıl geliştirdiniz?
Ben fazla yapamadığımı farkettim çok üzüldüm :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• KursA gitmelisin tabiki ama gidemiyorum diyorsan youtube ta çok iyi Anlatan lar var özellikle yabancı kanallar da tr bilmiyorum zaten

1|0
    0|0
    • Üşeniyorum diyelim her yere yetişmeye gittiğim kurslar var...

• En iyisi youtube bak bence ordan dinlemelisin yabancı videolarda güzel anlatılıyor

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
    • Başarılıymışsın baya, bunları çizmekte zorlanmıyorum ama ben daha çok motif çizerken sorun yaşıyorum

• onlar sadece köpeklerim için yaptıklarım daha neleri var :) zaman geçirmek için birebir isteyerek yaptıktan sonra motifleride gözü kapalı çizersin.

• kursa giddeceksin uzman birinden ders alacaksınnn

0|0
    0|0
    • Kursla uğraşamam şimdi ya. d

• Sınava girmiyoruz Burada sende sınav görevlisi değilsin sebebini bildiğim için sorma gereği duymadım başka bir nedenden ötürü kapatman imkansız zaten çoğu kızın başında sorun bazılarında yeni olduğu için bilse bu durumu şikayet ile belkide moderatör olacak. Umrumda değil ben yalvarmıyorum sana böyle bir üslubun olduğunu bilsem başta hiç konuşmazdım seninle kendi kendine topaç gibi dön dur etrafındaa

• Komikmiş hahah :)) kendi hayatımın seçicisi olaraktan sana yol verme hakkımı kullanıyorm. Bb

• Ilk basta 3 boyutlu küpten baslayabilirsiniz bu küpü sekillendirerek farkli boyutlar katabilirsiniz ayrica tonlamaya gelirsek tek kalemle 7 farkli renk tonu cikarabilirsiniz 😊

0|0
    0|0
  • everything good with experiences

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...