Batman v Superman: Dawn of Justice'i izleyeniniz var mı?

THY 'nın reklamı çok yaratıcı olmamış mı? :) Hiç bir havayolunun uçmadığı Metropolis kentine uçtuk falan :))

1|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Filmi izlemedim henüz.
    Ama bir gerçek var ki THY reklam konusunda cidden çok iyi bir ekiple çalışıyor anladığım kadarıyla.
    Bugüne dek kötü reklamına rastlamadım kesinlikle.
    Hele Kevin Costnerlı olan ve Iğdır havalimanı reklamları çok üst düzeydeydi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yahu türklere göre havalı. Yabancılara bu konu bir kaç kez sorulmuştu gördünüzmü diye adamların umrunda değil :D Ama ülke içinde güzel olmuştu tabi. Filmi sinemada IMAX izledim. Filmde konu bütünlüğü yoktu gözler nolan ve christian'ı aradı. Görsel efekt seven biri için güzel film

0|0
    0|0
    • Konu bütünlüğü vardı bence gayet. Belki de önceki Batman filmlerini izlemelisin, izledin mi bilmiyorum ama.. Görsel efekt olarak da Süperman'in gözünden saçtığı ışınlar sanki biraz emanet gibiydi :))))

• iyi seyirler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Süper kahramanların bir birine düşürülmesine karşıyım ya hikayesi ne olursa olsun izlemiyorum o yüzden :D :)

0|0
    0|0
  • 3d izledim siz siz olun 3 d filme gitmeyin berbat neyse filme dönersek filim cok guzeldi ilk 1 saat biraz bayiyor ama sonrada patlamalar filan güzel oluyor

0|0
    0|0
  • zaten 1 2 saniyelik bir şey fazla bir şey de sürmedi yine de gördüğüm de aklıma ilk şey ırmağının akışına ölürüm türkiyem melodisi

0|0
    0|0
  • O ben versem 48.5 numara ayağımın reklamını bile yaparlar 😂

0|0
    0|0
  • Izlicem yrn

0|0
    0|0
  • Yaratıcı reklam yapmışlar

0|0
    0|0
  • yok ya