Türk Halk Müziği sever misiniz?

Evet arkadaşlar yukarıdaki soru hakkında ne düşünüyorsunuz? Artık müzik çeşitleri çok artı ve her tarz müzik mevcut zevkler ve renkler tartşılmaz ama bizim öz kültürümüz olan Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği hakkında ki yorumlarınızı almak isterim..

Zaman ayırdığınız için Teşekkür ederim .

Not: Profilime girerseniz linkte icra ettiğim bir Türkü var yorumlarınızı almak isterim. Tabi rica.. Yanlış anlamanızı istemem..

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Severim dinlerim

link bir ara bunu cok dinliyorum soruyu görünce aklima geldi

0|1
    1|0
    • Linki açamadım. Hangi Türkü yü dinliyorsunuz? Siz profilimdeki video için ne düşünüyorsunuz?

• Necdet kaya - yare gidin turnalar

Profildeki güzel ama linki burayada ekliye bilirdin !

• Linki eklemek inan aklıma gelmedi. Teşekkür ederim. Orada bir kaçtane daha videom var isterseniz izleyebilirsiniz..

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek dinlemem anca taşlama şarkılar

0|0
    0|1
  • çok severek dinlerim hemde

0|1
    1|0
    • Çok güzel Türk kültürüne sahip çıkan insanları gördükçe inan dahada çok mutlu oluyorum. Teşekkür ederim. Peki videom hakkındaki yorumunuzu rica edebilirmiyim?

• soruyu okurken farketmemiştim şimdi izledim gayet başarılı beğendim tebrikler

• Teşekkür ederim, güzel insan..

• Tarzım değil dinlemem.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Depeche Mode konserine gidiceği Mayısta. Peki rakı içerken ne dinlerim? Tabii ki Turk sanat muziği ;) Viski içerken Jazz, vodka ile de rock ya da elektro-trance iyi gidiyor. Bira göbek yapıyor :)

Bu arada elinize ağzınıza sağlık. Güzel çalmışsınız. Bağlama var bizde ama ben pek yanaşmıyorum . Elektro alırsa babam belki arada takılırım ;)

0|0
    0|0
  • Bağlamaya hakimsin üstat, seste o biçim. Canlı olarak dinlemek isterdim. Aynen devam başarılar...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel insan umarım canlı olarak ta güzel bir muhabbet soframız olur ve beraberce güzel muhabbetlerimiz de olabilir. İsterseniz bana arkadaşlık teklifi gönderebilirsiniz..

• Sağ olasın üstat eyvallah.

• Severim

0|0
    0|0
  • Onlar bizim geçmişizdir , dinlerim plak koleksiyonum var :) plakları kiraya verebilirim duyrulur :D

0|1
    0|0
  • yok arkadaş uyku getiriyor hele arabada falan hiç çekemem

0|0
    0|0
  • Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği, ikisinden de nefret ederim. Hem uyku getiriyor, hem uyutmuyor. Tam bir işkence. Sevenlere bir şey diyemem, saygı duyarım.

1|0
    0|1
  • THM TSM hem söylerim hem calarım hemde ekmeğimi kazanırım ben TSM ve THM müziklerinle bütüdüm Müzisyen oldum..

0|0
    0|0
  • halk müziği seviyorum...amatör olarak bağlama çalarım...

0|1
    0|0
  • bazan dinlerim esela mustafa keserden bir parcsini cok severin:)

aklimda fikrinde hem sen varsin deryali edeli gozlerin var... super

0|0
    0|0
  • Evet severim

0|0
    0|0
    • Çok güzel, güzel insan. Rica etsem profilimi ziyaret ederek linkteki video için yorum yaparmısın?

• Çok teşekkür ederim.. :)

• önemli değil asıl ilginiz için ben teşekkür ederim

• adamı uyutuyorlar ama ordan bir oyun havası takarsan gözümüz açılır .

0|0
    0|1
    • :)) Bir dahaki sefere güzel insan. www.youtube.com/watch?v=IfFvWtlnDSo bir dinle bakalım ne düşünüyorsun?

• kurtlar vadisinde çalan müzik değil mi bu ?

• bayılırım keko :)

0|0
    0|0
    • Peki profilimdeki linki tıklayıp yorum yaparmısın?

• eyw abi alkışlarr sanaa bir ara görüşek bize konser ver ciddiyim oturak alemi yapalım nerelsiin bu arada

• Olur güzel insan, Aslen Artvinliyim sen istersen bana arkadaşlık teklifi göndere bilirsin.

• Şarkılara sordum söylemediler :)

0|0
    0|0
  • güzel söylemişsin hoşuma gitti

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.. Güzel insan.

• yalnız harbi iyi söylemişsin devam ettikçe güzel içten söylemişsin. bir de bağlama sanırım çaldığın onu da iyi çalıyorsun. güzel güzel

• Çok teşekkür ederim. Sen güzel gördüğün için hoşuna gitmiştir..

Yükleniyor...