Hayata farklı yönlerden bakmak için daha umutlu bakmamızı sağlayacak kişisel gelişim kitabı ya da roman önerir misiniz?

Hayata farklı yönlerden bakmak için daha umutlu bakmamızı sağlıyacak kişisel gelişim kitabı  ya da  roman önerirmisiniz ?
Sizi olumlu yönde değiştiren birşeyler katan kitapları önerirmisiniz lütfen bu 2 senedir kitap okumuyorum eskiden haftada 1 kitap bitirirdim ygs lys gelene kadar ilk başta moral gelsin diye başlıcam sonra eski alışkanlığımı geri kazanmak istiyorum yaza okumalık kitaplarımı şimdiden not edeyim kitap önerileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Azra Kohen kitaplarını araştır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel gelişim kitapları zırvalıktır..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kunter Kurt un. kitaplari var kisisel gelisim. Onlara bak bende Duygu ve Davranislarimizin Patronu olmak var. Dogru. nefes almak olsun sonra hangi organin hangi olaylara tepkisi nasil olur bilmem ne bissuru seyler var. Tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Cok kisisel gelisim kitabi okudum ancak bir abla tavsiyesi. En guzel kisisel gelisim kitabi hayat ve kotu insanlardir :-) yedigin kaziklardir ve ne kadar erken yasta kazik yersen o kadar cabuk gelisirsin. Kitap okunak yerine mesela yazlari gir bir iste calis en az 10 kitap okumus kadar gelisirsin. Kitap oku elbet kesinlikle okumalisin ama kisisel gelisim kitaplariyla zamanini ziyan etme ya da illa okuyacam dersen ordaki tavsiyeleri dinleme :))

0|0
    0|0
    • bu yazlık psikolojimi duzeltmek için asıl isteğim darmadağın bir psikolojim var tabiki hayat dağıtıyor insanı

• Gane of Thrones başladım. Bir cildi tuğla gibi sıkılmazsan :-) Daha tibbi macera olarak tess gritsen, Micheal Palmer sobra Tomy Hoag guzeldir tabiki Jean Cristophw Grange. Fantastik olarak ilk aklima Stephan King cogu kitabi sinemaya uyarlandi ama okumak cok cok farkli elbet. Turklerden de bwn Burak Turna ve Orkun Ucar cok severim. Bu ikilinin yazdigi Zifir mesela enfes birseydi. Komplo teorileri, siyaset, cinler falan 2 gunde bitirmistim.:-)

• Jean Cristophe Grange olacakti diger yazar isimleri dogrudur. Burak Turna' nin tek yazdigi Bigeran da iyidir sonunda ters kose yapar. Ama genelde Burak Turna-Orlun Ucar beraber yazmislardir meshur Metal Firtina serisi gibi.

• Önerilere bakmaya geldim. Kelebeğin kaderi ni de bir arastir

0|1
    0|0
  • Nevzat tarhan mutluluk psikolojisiydi galiba adı

0|1
    0|0
  • Sıfır- Tunç kilinc

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...