Sevdiginiz aklınızda kalan replikler nelerdir?

Dizi, kitap, sinema filmi ya da yaşadığınız bir andan bir replik. sevdiğiniz unutamadığınız varsa benimle paylaşır mısınız?

Aslında benim çok var ama aşkı memnu dizisinden izlediğim bir bölüm vardı kitabını okumadım.
Bihter behlüle; nihali saçların kadar sevmiyorsun demesi ve sonra behlülün saçlarını kestirip nihalin kolunda girdiği bir sahne vardı hep aklımda.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım hepimiz için bir plan var. Ölmeliydim iki kez, yalnız ders almak içinmiş, kitabın dediği gibi Tanrı gizemli yollardan çalışır. Bazı insanlar onun gibi, bazıları değil...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pekala. Durum şöyle; Uyanırsın ve televizyon izlersin. Arabana binersin ve radyo dinlersin. Sonra önemsiz işine ya da okuluna gidersin ama bunları akşam saat 6 haberlerinde duymazsın. Neden mi? Çünkü aslında hiçbir şey olduğu yok. Sonra eve gider biraz daha televizyon izlersin ya da belki eğlenceli bir akşamdır ve dışarı çıkarsın. Bir film izlersin. Yani durum öyle kötüdür ki çoğu zaman televizyondaki insanlar, televizyonun içindekilerde televizyon izliyorlar. Peki bütün bu insanlar ne izliyor? Ha? Benim gibileri. Yani şu an hepiniz beni izlemek dışında ne yapıyorsunuz? Tek yaptığım geometriden A almak olsaydı sizce şimdiden kanalı değiştirmiş olmaz mıydınız?

#WeNeedToTalkAboutKevin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• burda, yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum... bu potansiyeli görüyorum... ve hepsi heba oluyor... lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeler... nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz... bizler tarihin ortanca çocuklarıyız... bir amacımız ya da yerimiz yok... ne büyük savaşı yaşadık... ne de büyük buhranı... bizim savaşımız ruhani bir savaş... en büyük buhranımız; hayatlarımız... televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olucağımıza inandık... ama olamayacağız... bunu yavaş yavaş öğreniyoruz... ve o yüzden çok çok kızgınız... "

1|0
    0|0
  • Hepimiz aynı bookun larcivertleriyiz

1|1
    0|0
  • Olay yerine yakınız aylin tamam

1|0
    0|0
  • Ona reddedemeyeceği bir teklifim olacak (Baba)

1|0
    0|0
  • Umarım hayat büyük bir şaka değildir, çünkü ben anlamadım.

1|0
    0|0
  • Godfather
    Niye ilk önce bana gelmedin polise gittin..

1|0
    0|0
  • Bilinç; korkunç bir lanettir. Düşünürsün, hissedersin, acı çekersin.
    John Malkovich

1|0
    0|0
  • kaldırdım bekliyorum kollarımı havaya

0|0
    0|0
  • kurtlar Vadisi sonunu düşünen kahraman olamaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaprak Dökümünün ilk bölümlerinde Ali Rıza 'nın Ferhundeye ön yargılı yaklaşıp Nihayetinde Herkes Ektigini Biçer demesi daha sonra gün gelip bu aynı sözü Ferhunde nin Ali Rıza ya söylemesi ... eee ne oldum ne olacağım diyeceksin.

1|0
    0|0
  • Poyraz karayel
    -Tamam beni sevme,
    Ama başkasını da sevme
    Nefret mi edeceksin, benden et,
    Ben senin nefretine de razıyım..

1|0
    0|0
  • yaz kızım

1|0
    0|0
  • One flew over the cuckoo's nest'de Doktor ve Jack Nicholson arasında gecen diyalog unutulmazlarim arasinda dhdhdhhdhdgdgdgdgd

0|0
    0|0
  • Kimseyi iligilendirmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...