Shahrukh Khan kim?

Yani niye seviliyor? Aamir Khanı duymuştum bu aralar bu adamı da sık duymaya başladım.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kral lakaplı ünlü ve eski bir hint aktörü, müslüman olur kendileri, gerek günlük hayattaki tavırlarıyla gerekse filmlerde canlandırdığı karakterlerle son derece sevecen ve sempatik bir izlenim bırakır. Onu takibeden biri ama gerçekten takibeden biri onu bir yakını bir ağabeyiymiş gibi görür. Son derece düzgün dürüst bir insandır. Ayrıca oynadığı filmler genel de on numaradır. Benim khan ve ben bir terörist degilim filmiyle milyonların yüreklerini dağlamıştır. Sadece o da degil bu can bu bedenden çıkıncaya kadar, koyla, asoka, ra one, devdas, dilse, yes boss kısaca hemen hemen tüm filmleriyle insanların kalbinde taht kurmuştur. Ama benim en beyendiklerimden biri channai exprestir.
    Avrupanın sözde aşk filmlerinde bir oğlan bir kızı 5 dakkada tavlar aynı günün akşamı kıza çakar, bir süre aynı evde yaşarlar sonra sittiri bktan bir sebepten ayrılırlar, bir süre kıza başkaları çakar, sonra bir gün tekrar birleşirler ve çakışmaya devam ederler. Adamların aşktan anladığı bu. Oysa hint filmlerinde özellikle shak rukh khan abimizin filmlerinde bir tek öpüşme sahnesi olmamasına rağmen aşkı damarlarında hissedersin. En iyi orneklerı Devdas ve jab tak hei jan dır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• shahrukh khan bollywoodun en ünlü oyuncusu aamir khan daha yeni yeni meşhur oluyo bollywoodun derinine inersen anlarsın filmleri daha güzel daha duygusal ve kişiliğide öyle sürekli hayırlar yapan bir oyuncu büyük iş adamı hatta ben hastasıyım adamın :D

1|0
    0|0
  • On numara bollywood film aktörü ve sevdiğim bir insan Aamir Khan gibi olmasa bile :)

1|0
    0|0
  • Ben yeni duydum senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Iyi bir oyuncu olduğu için seviliyor. Yeri geliyor engelli birini canlandırıyor, yeri geliyor efendi yeri geliyor serseri :-) filmleri de çok güzel olduğu için dikkat çekiyor haliyle

1|0
    0|0
  • bollywood film aktörü

1|0
    0|0
  • İlk goruste cirkinmis diyecegin ama filmlerini izledikce asik olacagin bir aktor

1|0
    0|0
  • Abi artık kültür sanat bölümünde daha fazla hintli görmek istemiyorum ye-ter.

0|0
    0|0
  • Kesin hintli birisi

0|0
    0|0
    • Isminden anlar zaten herkes 😄

• Cinli de zanneder bazilari

Yükleniyor...