Modern bir şehir hayatı mı yoksa bir balıkçı kasabasında mı yaşamak isterdiniz ?

Kimler sakinliği sessizliği doğayı seviyor?

Kimler metropolden teknolojiden kültür sanattan vazgeçemiyor ?

• Metropol
    72% (26)62% (13)68% (39)Oy Ver
  • Kırsal
    28% (10)38% (8)32% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben soru sahibi olarak cevap vermek istiyorum artık ;

Yalanın dedikodunun hainliğin şerefsizliğin üçkağıtçılığın trafiğin gürültünün kargaşanın daha az yaşandığı bir balıkçı kasabasında olmak isterdim...Horozların sabah uyandırmasını kahvaltı ederken kuşların cik cik seslerini duyabileceğim kafamı dinlemek istediğimde deniz kenarında olta ile balık yakalayabileceğim sevgilimle sevişirken kendi kestiğim odunları yakıp ısınabileceğim bir köy evinde yaşamak isterdim...Herkese elveda :)

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• kırsal. arada bir kendi kendime de derim zaten yanlış zamandayım diye. m.ö 10.000 lerde mesela bir kabilede çadırda, mağrada falan yaşasaydım diye. sessiz sakin ihtiyaçlarını temin edip doğaya çekilmek lazım. ama tek başına olmaz. yanında hayatını paylaşacak bir dost, sevgili gerekli.

0|1
    0|0
    • Bu cevap için gizlimi oldun :) Bence sen kesin kırsalda yaşamalısın :)

• cevap saçma gelirse diye gizlendim. gerçi hem nick ile yazıyorum üstüne bir de gizleniyorum. saçma gerçekten de.

Kızlar Ne Diyor 11

• sevdiklerim yakınımda olduğu sürece yaşadığım yerin bir önemi yok . arabam var nasılsa herşeye gidebilrim. ama sesizliği huzuru seven bir insanım

0|1
    0|0
  • Ben öyle her yere ayak uyduramam. Metropol dışında diğer yerleri, hoşca vakit geçirmek, biraz dinlenmek gibi faaliyetlerde giderim, yoksa -büyük de konusmayayım- ama oralarda ömür geçiremem.

0|0
    0|0
  • Ağa oğlu binaların balkonuna bile bahce koyarken ne işimiz var köyde :D

1|1
    0|0
  • Tabiki metropolde yaşamak isterim...Her şey elimin altında olmalı...

0|1
    0|0
  • ben her ikisini de yaşıyorum:):)

0|1
    0|0
  • en iyisi metropolde yaşamak ,sıkılırsam haftasonları küçük tatil beldelerine kaçmak en ideali :)

0|1
    0|0
  • sakin ve sessiz deniz doğa bir yerde yazları yaşamak güzel olur ama kışın nerde gezip dolaşıp ve normal hayatta ki ihtiyaçlarımı kolay temin edeceğim şehirde oturmayayım ki

0|0
    0|0
  • Yasadigim sehirde 85bin insan var, heryer saat 18de kapaniyor ve bu saatden sonra disarda can yok.. Biktim artik, bunaldim.

Bu yüzden metropol diyorum. Bari bundan sonra hayatim canlansin biraz.

0|0
    0|0
  • Metropol hayatı

0|0
    0|0
  • modern bir sahir hayati eylenceli ve sikici olmayanlar canli

0|0
    0|0
  • Metropol yaşam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• metrolpol içinde kırsal... ssesiz sakin bir villa da...

1|1
    0|0
  • Yani metropolde yaşayıp sıık sık kırsala giderdim. Ama belki metropolda doğduğumdan kırsalda yapamam.

0|1
    0|0
  • Metropol

0|0
    0|0
  • ben şöyle diyeyim öğrencilik hayatımda sessiz sakin bir kasabadaydım havası temiz sessizlik yeşillik herşey süperdi. insan arada bir özlüyor öyle rahatlığı. ama şurasıda var istanbulu özlüyorsunuz ister istemez belli bir zaman sonra o alıştığınız gürültüyü arıyorsunuz. sessizliğe alışamıyorsunuz. Doğayı çok seviyorum ama metropolden de vazgeçemiyorum =))

0|0
    0|0
  • modern sehir hayati

0|0
    0|0
  • Kuzey İrlanda'da bir pub sahibi olmak, arka bahçede bir şeyler yetiştirmek, iki tane kocaman Sivas Kangalım ve şeker ötesi sıpalarımla güzel bir hayat umudum var :)

0|0
    0|0
  • kırsal diyorum ve doayla iç içe olmak istiyorum. Teknoloji artık ufaldıda bir 3g modem ve netbook un içine girdi :))

0|0
    0|0
  • izmirde olduğum için her ikisinide yaşayabiliyorum sorun yok yani...

0|0
    0|0
  • Kafa dinlemek en guzeli ve kirsal bir bolge yeterli.

0|0
    0|0
  • Metropol

0|0
    0|0
Yükleniyor...