İlhan şeşen ve arkadaşının kızı ile sevişmesi sizce doğru mu?

Siz olsanız böyle bir şey için sanat için bile olsa izin verirmisiniz? Arkadaşınıza veya kızınıza izin verirmisiniz? Sizce bu sapıklık mı? Yoksa normal bir şey mi? Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?
İlhan şeşen ve arkadaşının kızı ile sevişmesi sizce doğru mu?

Yeni filminde arkadaşının kızıyla yatak sahnesi çeken İlhan Şeşen, "Babası arkadaşım. Bu yüzünden öpüşme sahnelerinde zorlandım" dedi.
Ünlü sanatçı İlhan Şeşen, Türkü Turan, Settar Tanrıöğen ve Pelin Akil'in başrolleri paylaştığı sinema filmi, 22 Nisan'da vizyona giriyor. "BABASI ARKADAŞIM" Filmde kızının arkadaşıyla aşk yaşayan bir adamı canlandıran Şeşen, "Türkü'nün çocukluğunu bilirim, babası arkadaşım. Bu yüzden öpüşme sahneleri beni zorladı" dedi. İlhan Şeşen 67, Türkü Turan 31 yaşında.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• bu onlar için çok normal hepsi birbirleriyle yatıp kalkıyor sonuçta ama ben asla izin vermem ahlaksızlık bu baban yaşındaki adam sonuçta! 60 yaşındaki adamın 10 yaşındaki kızla evlenmesi nasıl anormal ise bu da öyle sanat falan değil benim gözümde! miğdem kaldırmıyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Milyonların önünde Sanat için soyunmayı, sanat için sevişmeyi doğal görenlere sormak lazım. Hangi insan olursa olsun sevdiğini bir başkasıyla gördüğünde aldatma sayıyor ve bu yüzden kan döken bile var ama tezatlığa bak bu insanın eşi Artist olursa para için sanat için göz yumuyor yani para için karı kız satan ile sanat için karısına izin veren arasında ne fark var ben göremiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onların mesleğinde profesyonellik bunu gerektiriyor. Bunları kabul edemeyen, yanlış bulan biri zaten oyunculuğa çok da uygun biri değildir. "Bunun adı sanat mıdır?" sorusu tartışmaya açık ama.

0|0
    0|0
  • Ilhan sesen artik normalde de zorlandigi icin babasi izin vermistir, herhalde.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlış.. ben şimdi İlhan Şeşenin şarkıları dinleyemiyorum... Ben daha kötü bişey duydum... Başka bir sanatçı demek istemiyorum... Kardeşi ile ROL İcabı diyede duydum... çok kötü ya :(

0|0
    0|0
  • Arkadaşının kızımı o yuhh ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim algımızı aşar onların dünyası

0|1
    0|0
  • Benim icin sanat haftalık 8000 tl maaş alıp ulusal kanalda kızım yaşındaki kadınları becermek değildir. Eğer sanat ise halk için yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • S. karım öyle sanata.

0|0
    0|0
  • bakmayin kizlarin cogu boyle erkekleri seviyor yalandan aaa oooo ıyyyy yapmayin :D

0|0
    0|0
  • Türkü turan a bak :D

0|0
    0|0
  • Normal birşey değil bence
    Ve o kız benim eşim olsaydı boşanirdim
    Sanat ayrı konu-ar, şeref, namus ayrı konu. Opusmedende sanatını yıllardan beri icra eden çok başarılı oyuncular var

0|0
    0|0
  • Bu işi yapıyorlarsa , bu tür durumlar gayet normal.

0|0
    0|0
  • çok büyütmemek gerek sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...