Rock dinleyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

18 yaşındayım. Rock dinlemeyi seviyorum ama insanlar ergence bir heves olduğunu söylüyorlar. Ama öyle olmadığının farkındayım. İnsanları anlayamıyorum resmen. Şarkı zevkinin ergencesi mi olurmuş. Sanki arsız bela dinliyorum, öyle bir tepki. Peki siz rock dinleyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

1|1
12|38

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette öncelikle zevkler ve renkler meselesi ve herkesin buna saygı göstermesi gerek. Siz de biliyorsunuz ki, müzik evrenseldir ve her sanat dalı gibi, duygularınıza nasıl dokunduğudur önemli olan.

Bütün bunların yanında Rock bir kültürdür. Bir yaşam şeklidir. Dolayısıyla kendinizi bu kültüre yakın hissetmenizi kimse yadırgamamalı. Siz bakmayın eleştirenlere. Rock kültürünü yeterince bilmiyor oldukları içindir bu söylemler. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hahaha güldüm. Rockdan bahsedip one direction falan dinliyosan ağır sıkıntı tabi ama onun dışında kendimi bildim bileli metal müzikle büyüdüm son 4 5 senedirde new wave , prograssive , post tarzı dinliyorum genelde kimsenin bilmediği müzikler. Ağzı olan konuşur boşver

2|0
    0|0
    • Ya saçmalama, One Direction mı snsmsmdj Muse, Avenged Sevenfold, Aerosmith, Evanescence, AC/DC tarzlarında dinliyorum, bazıları rock dinliyorum deyip Duman dinliyorlar😂

Erkekler Ne Diyor 37

• Rock dinlemek 80 li 90 lı yıllarda da özentilik olarak adlandırılırdı. 2000 başlarında da. Valla benim yaş 35 oldu. Hala rock/metal türevlerini zaman buldukça dinlerim. Çok aldırma derim söylenenlere. Dinlemeye devam et. Bizim toplumun biliyosun her türlü farklılığa karşı cahilce bir ön yargısı var. Aldırma.

1|1
    0|0
  • Farzet ki gerçekten de ergence bir heves ve bir kaç sene sonra müzik zevkin değişti.. Ne olur ki?
    Boşver o yüzden milleti keyfine bak.

2|1
    0|0
  • Arabesk, Türkçe Pop dinlemediğin sürece sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • 80 yaşındaki adam da rock dinliyor :) bunun ergenlikle ne alakası var. O insanlar dünya üzerinde mi yaşıyor merak ettim :)

1|0
    0|0
  • serdarı demet akalını handeyi dinleyenler kadar ergen değildir.

1|0
    0|0
  • Müziğin ergeni olgunu mu var bırak allasen.. Kim ne isterse dinler.

1|0
    0|0
  • Rock iyidir

1|0
    0|0
  • Paint it black der geçerim :D

1|0
    0|0
  • evlenmemizdeki en büyük prüz ortadan kalkmış olur :D

1|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmem, herkes istediği türde müzik dinleyebilir :D

1|0
    0|0
  • ilgisi yok bence zevk ve tarz meselesi bu kulağınıza o daha güzel geliorsa onu dinlersiniz yaş ne olursa olsun...

0|0
    0|0
  • Müzik zevki güzel olan insanlar boş olmazlar güzel insan... bence olumlu tabi...

0|0
    0|0
  • Milletin ne dediğini boşver. Onlar şarkı dinler, bizde şarkıyı yaşarız.

https://www.youtube.com/watch?v=X9FyQNx8oyU

1|0
    0|0
  • Rock dinlediğini düşünürüm knk. Ne düşüncem?

0|0
    0|0
  • biara sadece rock dinleyen hatunlarla beraber olurdum.
    biara sadece abartmış ve placebo dinleyen hatunlarla olurdum

0|0
    0|0
  • Hosuma gider

1|0
    0|0
  • havalı

0|0
    0|0
  • Rock dinlemeyen bir kiz hakkinda dusunduklerimi

0|0
    0|0
  • Çoğu rock parçalarını sıkıcı bulsamda ergenlik felan değildir. Zevk farkı.%90 EDM , geri kalan %5 türkçe slow , geri kalan diğer %5 de rock dinlerim o da sadece 2 grup olan Breaking Bad ve Linkin Park :D

0|0
    0|0
  • rock dinleyen kız candır can zor bulunan türlerdendir. Diğerleri gibi aşka meşke önem vermez o yüzden rock özellikle metal dinleyen 1 adım öndedir

0|0
    0|0
  • Olm efsanedir ya Rock, bak profilimdeki manitalar kısmına o ikisinden daha çok var telefonumda. Severim rock dinleyen hatunları fdghj

0|0
    0|0
  • sevgilim olabilir ; tabi sonra can kan dinlerken gormeyeyim fena yaparim :D

0|0
    0|0
  • bişey dusunmemmm

0|0
    0|0
  • Rock dinlediğin için değil bu soruyu sorduğun için ergensin

0|0
    0|0
  • acaba neleri dinliyor düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • Öyle denmesi asıl ergence.

0|0
    0|0
  • rakırmı olcan başımıza :p

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir önemi yok sevdiğin şeyleri dinlemen en iyisi boşver diğer insanların ne düşündüğünü. Ayrıca bunu söyleyen ergendir ki ne yaşadı bilmiyorum. D:

1|0
    0|0
  • Milleti takma bence hangisi hoşuna gidiyorsa o her zaman snin için iyidir.
    Bende country tarzı severim bana bile öyle diyenler oluyor :D
    Senin için şu şarkıyı bırakayım o zman :
    https://www.youtube.com/watch?v=d4WlqxPzQ28

1|0
    0|0
  • rock dinlemenin yaşı yoktur elbette, bununla birlikte hep aynı kalacaksın diye bir şey de yok. ne seviyorsan onu dinlemelisin.

1|0
    0|0
  • rock dinlemek ne zaman ergence olduki? öyle düşünmüyorum bende severim rock müziği

1|0
    0|0
  • Yaw lutfen otobuste
    Tramwayda
    Bilimum toplu yerlerde
    Su sesini kısın müziğin
    Zaten yorgunuz bide müzik dinletmeyin
    Bazen kitap okuyamiyorm
    Tek diycegm bu

1|0
    0|0
    • Ben okula arabayla gidiyorum👎

• Bu kucuk yasında ne bu ofke
      :) herkesi dusman belleme
      Ama dur bir
      bir başkasının görusunu önemseyen kişiler toplum içinde dikkatli olmalı
      Bu cesaretini gizli olmana mı borcluyuz askım?

• Gizli olmam ya da olmamam bir şey ifade etmiyor. Profilimde kim olduğum belli olmuyor zaten, ha gizli yapmışım ha yapmamışım ne farkeder ki. Ayrıca şu aralar biraz canım sıkkın, kaba davrandıysam özür dilerim

• Rock dinlediğini düşünürüm lol.

0|0
    0|0
  • Mesela rock'tan kastin nedir

0|0
    0|0
  • İnsanları takacaksan öl bence. Çünkü onu istiyorlar

0|0
    0|0
  • Rock muziklerinden hoşlandıgını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ben de dinliyorum. Saçmalık ötesi.

0|0
    0|0
  • Rock dinleyen bir kız olduğunu düşünürüm kgdjhs

0|0
    0|0
Yükleniyor...