Deli Bal filmini az önce nette buldum sizce izlenmeye değen filmidir (soruda link vereceğim :D :D ) ?

Bu filmi uzun zamandır bekliyorum 7.5 izleme oranı var sizce izlemeye değer mi izlemiş olanlar fikirlerini yazabilirler mi merak ediyorum filmi anlatmayın ama fikir verin :D :D

sonunu söyleyeni keserim tamam mı filmin :D :D

Filmi izlemek isteyenler için :D :D filme gitmek için yazıya tıklayın teşekkürler :D :D

#pilavüstü #Delibal #fimkeyfisi :D :D

Güncellemeler:
www.limitsizfilmizle.com/...5-yerli-film-izle.html

güncelleme linki açtıktan sonra türkçe dublaj kısmına tıklayıp video A. G derseniz onunla başlatırsanız filminiz sorunsuz başlıcaktır iyi seyirler dilerim :)

1|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım "manyak mısın kesinlikle izle, izlediğim en romantik filmlerin başında geliyor artık" dedi geçen gün :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 6

• Sinemada izlemiştim. Senaryonun alıntı olması filme biraz önyargılı yaklaştırmıştı beni. Çok kaliteli bir yapım olmuş özellikle Çağatay Ulusoy oyunculuk anlamında kendisini bulmuş. Özgün bir senaryo olsa tadından yenmezdi.

1|1
    0|0
  • Kanka sonunda sevişiyorlar :):)
    İzlemedim romantik sevmem

0|1
    0|0
  • Değmez izlemeye

0|1
    0|0
  • ver sene linkini knk

0|1
    0|0
  • Türk sinemasinda ki bu erkek kadin iliskilerini anlatan her film çöptür. Parada vermem

0|1
    0|0
    • para vermene gereke yok ki dün nette korsan izledim 1 yıl önce yayın,, lanmış , bir film görüşün i, çin teşekkür ederim :),

• Ne alaka araba yarisi tadinda ki film yaklasimi len simdi. Hollywood endüstrisini yağlamadim direk bizim kültürümüzde ki erkek kadin iliskini boyle lanse ettirilmesi ayni fabrikadan cikan son 50 yildir mamül anlayişi. Tabi renk meselesi. Cosmoz serüveninden bir bölüm izlesen daha kârli cikarsin.

• hızlı , ve öfkeli serisi için onu düşünüyorum açıkçası senaryo , b,, elli , hep aynı tip yarışlar film kendini tekrarlıyor izletiyor mu izletiyor , hani vay anasını ,,,,,, satayım ne oyunculuk ama demiyorum sıkıyor beni bir zaman sonra aksiyon onu demek istedim tekrarlıyor sürekli o tip filmler kendini :) bu arada herkesin tarzı farklı onu demek istedim :)

• Çok basarili bir film
    Kesinlikle izlenmeli

0|1
    0|0
Yükleniyor...