ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ YANITLAR MISINIIIIZ?

Arkadaşlar, kitap yazmaya başladım ve konusunu azıcık bulabildim gibi. Şimdi bir kız var ve bir nedenden dolayı erkek kılığına girip erkek lisesine giricek. Fakat tam olarak neden erkek lisesine gitmek istediğini bulamadım yani o konuda bir fikir edinemedim henüz. Eğer siz bulabilirseniz veya hayal gücünüz genişse bana lütfen yardım eder misiniz? Günlerdir bunu düşünüyorum ve böyle gidersem kitap falan yazamayacağım!

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• daha bir çok konu var yaa

belki hoşlandığı çocuğu tanımak için olabilir
    bağlı bulunduğu devletin ajanı olarak istihbarat toplamak için olabilir
    sadist duygulardan ötürü hoş olmayan kötülük yapan öldüreceği erkekleri
    tespit edip tongaya düşürebilir
    gizli bir bilgi veya belgeyi almak için girebilir
    ona kötülük yapan erkeği bulup cezalandırmak için intkaam için girebilir

nedenler bunlar

fakat sen belli bir konu bulamamışssın daha bunları aklından oluşturman lazım senin en baştan yanii sırf kitap yazmak için yazılmaz kitap en başta mevzuyu yanii kızın neden erkek lisesinde olduğunu bulman gerekir... bence eksiksin hala daha okuyacak çok kitabın varsenin şu şekilde yazmaman daha iyi olacaktır

0|0
    0|0
    • nedenini bulduktan sonra konu da tamamlanmış olucak zaten ayrıca başlayıp başlamamama siz karar veremezsiniz hevesim kırıldı ama yazmak konusunda kararlıyım

• ne yaptın arkadaşmımmm nasılsınn buldunmu bir şeyler?

• Teşekkür ederimmm

En İyi Kız Görüşü

• Kitap yazmaya başlamadan önce bir şablon yapmak gerekmez mi? Parça parça mı yazılırmış kitap? :/

Türü ne olacak? Yani fantastik bir şey ise o lisedeki bir eşyayı almak için girebilir. Ne bileyim ölümsüzlük eşyası gibi, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndaki gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• orjinal bir şey yap hababam sınıfı filminden alıntı gibi durmasın, mesela şöyle bir şey olabilir. Kızın hem annesi hem babası cahildir. Erkek olmadığı için kızı sürekli aşağılarlar kız da kendini onlara kabul ettirmek için böyle manyakça bir işe baş vurur ve işler giderek çığrından çıkmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Kızın erkek kılığına neden girdiği önemli değil. Sen anladığım kadarıyla roman yazıyorsun. Roman aşama aşama gelişir. Önce temayı bulmalısın. Romanın yüzde yirmi beşi kızın okula girmesini işler. Yüzde 25'te hiç beklenmedik ve geriye dönüşü mümkün olmayan bir olay meydana gelir. Kahraman (kız) kendisini o olayın içinde bulur. Konu önemli değil. Tema ne? O soruya cevap vereceksin. Tema, romanın sonunda verilen mesajdır. İşte o mesaj ne? Josep Campbell'in "Kahramanın Yolculuğu" metodunu öğren istersen. Herkesin aklına güzel bir fikir gelebilir. Ama güzel fikirlerle ancak 5-10 sayfa ilerlersin. 5-10 sayfayı şişirisen de roman yazmış olursun. Ama edebiyat piyasında kimse seni ciddiye almaz. Arkadaşların seni sevindirmek için kitabını sosyal medyada överler. Ama yayınevlerininin kapısından giremezsin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kızları bir eşyamı yoksa baştacı olarak mı düşündüğünü, araştırmak icin gonderilen aslında çok Seksi bir gazeteci , liseye baslar, orada kadinlara kendini kapatmış öğretmene tutulur, öğretmen bu gazetecinin hal ve hareketlerinden gay olabileceği suphesi duydugundan ona istemesede kızlarla diyaloğa zorlar hatta ilk deneyimi için türlü oyunlar çevirir. Su anda aklima gelen bu kadar. Kdz. Ereğli'den saygı ve sevgilerle birlikte iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Kız seri katil olsun, erkek düşmanı psikopat falan

1|0
    0|0
  • Ah bu yeni neslin sabırsız şapşallikları 😃

0|0
    0|0
  • hababm sınıfını ızleee

0|0
    0|0
  • Hababam sınıfını tekrar izle

0|0
    0|0
  • Hababam sınıfı yeni versiyonunda hatırlıyorum öyle bir sahne :D

0|0
    0|0
  • banko sevdiği erkeği taciz etmek içindir

0|0
    0|0
  • Ordan bir öğretmene aşık olsun mesela? Çünkü öğrenci olsa klişe olur ama öğretmen değişiktir?

0|0
    0|0
  • kitap yazmaya başladım dedim daha okumadım para kazanamazsın :D

0|0
    0|0
  • konusu olmadan kitap yazmaya baslman ilginc doğrusu

0|0
    0|0
    • konusu bu zaten

• ay düşündüm de tekrar yazmaya karar verdim :D şey belki görmüşsündür erkek kılığına giren kız filmlerini veya kliplerini. Hani göğüsleri belli etmemek için bir şey sarıyorlar göğüslerine? onu cümleye nasıl aktarabiliriiim?

• kitabi bence oturup bir cafede birlikte yazmaliyiz :D

• Konu neden bu ki

0|0
    0|0
  • Allah yardımcin olsun
    Dualarim seninle

0|0
    0|0
  • Iki gunde anlasilir bir kere yatili okulda ders bitince kogusta herkes soyunur atlet don gezer femezler mi haci abi cok hos memelerin var poponda guzel sanki diye

0|0
    0|0
    • ben onları düşündüm merak etmeyin boşuna zihninizi yormuşsunuz

• Gercek hayata aykiri olur senin kurgun 4 sene yatili okudum ben gec bunlari

• bu arada ben yatılı lise olduğunu söylediğimi sanmıyorum. siz nereden uydurdunuz?

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü hayranı olduğu erkek o okulda. Böyle bir japon dizisi vardı :D

1|0
    0|0
  • Bu konuda çok dizi ve kitap var malesef 😕bence daha farklı bir konu bul

0|0
    0|0
  • Bir filmde görmüştüm. Müslüman bir ülkede kızların yalnız dolaşması yasak olduğu için erkek kılığına sokulan bir kız vardı. En etkileyici olanı zaten yazdılar. Daha özgün olmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Bu kız erkek gibi olmak isteyen biri o yüzden genelde kılık değiştiriyor erkek gibi davranıyor ve erkeklerle takılıyor
    Nasıl?

0|0
    0|0
  • Kitap senin

0|0
    0|0
  • İş birliği yapabilrz mesaj at.

0|0
    0|0
Yükleniyor...