Şimdiye kadar duyduğunuz en iyi film repliği hangisidir?

Bence bu : The Godfather "Para silahtır ama siyaset, tetiği ne zaman çekeceğini bilmektir. "?

0|2
8|10

En İyi Kız Görüşü

• "İnsanlar büyüdükçe hayalleri küçülür mü?" Babam ve Oğlum

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyden önce korkmayı bırakıp, bir gün öleceğini kabul etmek zorundasın

sadece herşeyini kaybettikten sonra özgür kalabilirsin
    bizler tarihin ortanca çocuklarıyız.. bir amacımız ya da yerimiz yok.. ne büyük savaş yaşadık nede büyük buhranı.. bizim en büyük buhranımız... hayatlarımız...

sizler işiniz değilsiniz... sizler paranız kadar değilsiniz... sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. kredikartlarınızın limitleri değilsiniz... sizler iç çamaşırı değilsiniz.. sizer dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz.

biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz.. başka bir kadının aradığımız şey olduğunu sanmıyorum..

kendini geliştirmek bir mastürbasyondur..
    insan uykusuzluk çekerken aslında hiç uyuyamıyor ve uyanık duramıyor..

Ve son olarak ; sahip oldukların zamanla sana sahip oluyor...

Fight Club her seferinde aynı heyecanla izlenen bir baş yapıt ;)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tam Godfather'dan replik düşünüyordum..
    ” Düşmanlarından nefret etme bu senin yargılama yetini etkiler. ”
    Milyonlarca kez izlenilesi bir film.

0|1
    0|0
  • Uzun yaşamak o kadar da iyi değildir tüm sevdiklerinin ölümünü görürsün ve elinden hiçbir şey gelmez "yeşil yol"

0|2
    0|0
  • ay aklıma gelmedi böyle sen sorunca

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmiyor be arkadaşım

0|1
    0|0
    • Aslında çok güzel replikler var. İnsan seçemiyor. ☺

• Burdan iyi whatsap durumlari çıkar inşallah amin😂

0|1
    0|0
  • the biggest fish in the river gets that way by never being caught

0|0
    0|0
    • İngilizce yazinca daha mı havalı oluyor?

• Aww, baş gosteren bir gereksiz daha :(:(:( Bak şimdi ingilizce bilmemenin ezikliğini her ortamda üzerinde hisseden lame tip dinle beni; bu filmin orijinal dili İngilizce'dir. Dolayisiyla icerisinden bir replik çevirisiyle yazildiginda buyuk oranda anlamini yitirecektir, anladın¿ Simdi ben sana bir soru sorayim kucuk anarsist, sen o sisli kirpik gibi bir kelime grubu iceren Ikinci Yeni özentisi ucuz cumlen ile havali oldugunu mu sandin¿

• Nalan güzel olduğunuz kadar küstahsınızda😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cevabı olmayan herhangi bir şeyin sorusu da olmaz zaten sayın dinleyen. Sorular sadece cevabı duymak isteğiyle var olurlar.

1|1
    0|0
  • "Belki aptal biri olabilir ama askin ne demek oldugunu iyi biliyorum." Forrest gump

0|1
    0|0
  • Pars kraldir Joe 😂

0|1
    0|0
    • Evet evet tıpkı senin gibi kiytiriktan iki kelime öğrenince kendini kaf dağında zanneden insan tipiyik ben... Pek bir havalı, pek bir havâi... Orjinal dil korunmali tabi filmin. Tıpkı kutsal bir metin gibi. Asla tercüme edilmemeli. Değilse büyüsü bozulur mazallah...@syentraccm

Laf sokup ergen bir aptal gibi kaçan küçük sürtükkk seni. @soran etiket basıver de görsün şu *mcık...

• Her şey cinsi cinsine. Elbet bir kuş bir balığı sevebilir ama birlikte nerde yuva kurabilirler ki...

0|1
    0|0
  • I'm Tony Montana! You f*ck with me, You fuckin with the Best!
    Scarface

0|1
    0|0
  • Godfather
    Niye ilk önce bana gelmedin polise gittin?

0|1
    0|0
  • Yalancının Evini, Barkını, tahtasını, kumasını, sevenini, sayanını, köpeğini, kömecini, gecesini, yedi ceddini doğurtan ebesini, beyninin vakumunu, bahçesinin zakkumunu, tuttuğu silgisini, ciğerinin veremini, böbrek taşını, omzundaki başını, gözündeki yaşını, alnındaki kaşını, hepsini tek tek... gondiklesinler mi?

0|0
    0|0
  • Mesele hata yapmak değildir. Mesele hatanın köküne inebilmek ve sadık kalabilmektir

0|1
    0|0
  • Vizyonteledir ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...