#Mavi, #Yeşil ve #Turkuaz Renk Yumurtlayan Tavuk Cinsi Hangisidir?

#Mavi, #Yeşil ve #Turkuaz Renk Yumurtlayan Tavuk Cinsi Hangisidir?

#Ameraucana Cinsi Tavuk

#Kocaları..

ALLAH (C. C.) Bir Kümeste Buruşturtsun..

------------------------------------------------------------

Mavi Ya da Yeşil Yumurta Yumurtlayan Tavuk: #Ameraucana Tavuklarıdır.

#Ameraucana Cinsi Tavuk Bursa'da Bulunan Bir Çiftlikte #Mavi, #Yeşil ve #Turkuaz Renk Yumurtalarıyla İlgi Görüyor.

#Mavi, #Yeşil ve #Turkuaz Renklere Yakın Bu Yumurtalar, Astım Hastaları İçin Bugünlerde Bulunmaz Hint Kumaşı.

Bursa Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Birliği Derneği Ömer ÇAKAL Tarafından Yapılan Açıklamaya Göre Amerikan Irkının Bir Melez Tavuğu Olarak Belirtilen #Ameraucana Cinsi Tavukların Yumurtaları #Mavi, #Yeşil ve #Turkuaz Renk Oluyor.

Yumurtaları İlk Defa Görenler Kimyasal Bir Katkı Yahut Boyama İşlemi Olduğunu Düşünsede Tavuğun Yumurtasının Bu Şekilde Oluştuğunu Öğrenince Mavi Yumurtalardan Satın Alıyorlar.

Fiyatları 5 İla 10 Lira Arasında Değişen Yumurtalarda Dekolestrol Bulunmaması ve Astım Hastalığının Tedavisinde Kullanılması Çok Fazla Kişi Tarafından Rağbet Görmesine Neden Oluyor.

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @чαğмυяeятešı

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Biz ne kadar boş soru soruyoruz bir de @SerKan1923 abimize bakın nasıl sorular soruyor..

Bilmiyordum...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Annem tvuk yetiştirriken hobi olsun diye çilli yumurta yumurtlayan bir tavuk vardı.. Yumurta diğerlerinden lezzetli olurdu..

0|1
    0|0
  • İlk kez görüyorum. Bir tane daha tavuk vardı haberlere çıkmıştı. Bu tavuğun fiyatı araba fiyatında idi ve yanlış hatırlamıyorsam her 15 dakikada bir yumurta çıkarıyordu :)

0|1
    0|0
  • Maşallah
    Allah ol der ve oluverir

0|1
    0|0
Yükleniyor...