Çözüm süreci kansız korkusuz yaşanılacak bir ülke

bu çözüm süreci hakkında ne düşünüyorsunuz gerçektende bazı partilerin karşı çıkması ne kadar mantıklı ayrıca bu kadar şiddetle karşı çıkanlar ölenlerin kaybedenlerin kanı üzerinde siyaset yaptıkları malum bu olmazsa yapacakları ne var ki..aklı selim insanlar ne düşünür bu konuda.yokmu bir orta yolu

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Danışıklı dövüş işte. Olan zavallı ülkeme oluyor. Kan dursun artık tek isteğim bu. Kimse ölmesin, hiç bir anne baba ağlamasın artık.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• bop eş başkanıyım diyordu zamanında. diyarbakır merkez olacak diyordu. nitekim geçende diyarbakırda yapılan güzellik yarışması buna delalet oldu

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• AKP ciler doru MHPciler yanlış vs vs arkadaşlar apoya plazma verilsin yedi önünde yemediği arkasında dağdaki grellamıdır nedir affedilsin serbestçe ülkeden çıksın oh ne güzel ya onlarca şehit kanının hakkı nolucak? Çok karışık işler bunlar ama şehit anası olduğunuzu düşünün ya da babası kardeşi oğlunuzu öldürenler intikam değil anlaşma yapılıyor bn partici falan değilim ancak koskoca TÜRKİYE 3 5 çapulcuyla baş edemeyip anlaşma yapıyosa gülüyorum daha nedim :) ya da şöle bişe sorim ATATÜRK veya F.S.MEHMET olsa bölemi olurdu? 1 asker ölse o kandilmiş oraymış adamın başına yıkarlar başına biz ne konuşuyoruz..

0|1
    0|1
  • çözüm sürecini ve özellikle başbakanı bu süreci başlattığı için tebrik ediyorum.bundan önce hiçbir başbakan böyle bir adım atamadı çünkü korktular bu büyük bir siyasi risktir ama başbakan biz bu yolda baldıran zehirini içmeye hazırız diyerek kararlılığını ortaya koydu.30 yılı aşkın süredir türk-kürt binlerce bu ülkenin vatandaşı hayatını kaybetti.bu terör belası olmasaydı belki şu an türkiye dünyanın en büyük ekonomisi olacaktı.bir uçağın buradan kalkmasının maliyetini hesaplayın gerisini düşünün ama bazıları hala ezberlenmiş laflarla karşı çıkmaya çalışıyor.katılıyorum terör biterse bazılarının özellikle mhp gibi ırkçılık üzerinden siyaset yapan partilerin nemalanacak bişeyleri kalmayacak bu rahatsızlık yaratıyor kanımca

0|0
    0|1
  • bu filmi biz daha öncede gördük sonu youtube a düşen seçimlere kadar terör olaylarını durdurun sözleriyle pkk ile yapılan seçim pazarlığı olarak ortaya çıkmıştı bunun adı oslo görüşmeleriydi..

2.yarı çözüm süreci olarak ortaya çıkıyor buda sırf seçimlere kadar böyle sürecek sırf oy almak için ellerinden geleni yapacaklar ve en sonunda hiç bir şey çıkmayacak

0|0
    0|0
  • Planlamanın AKP ve BDP'ye ait olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntı orada.

Sorunu yaratanlar ile çözümü önerenlerin aynı olması durumu mevcut.

0|2
    0|0
  • siyaset yalandır derler. her söylenene inanma.

0|1
    0|1
  • Bölüm süreci bu

0|1
    0|1
  • Amma tanıdık cümleler

0|0
    0|2
Yükleniyor...