Kızlardan oluşan rock müzik grubu kurmak istiyorum bunun için neler yapmam gerek?

kızlardan oluşan rock grubu kurmak istiyorum ama neler yapmam gerekiyor bilmiyorum ilk nerden başlamalıyım sizce?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Garaj.org sitesine gir burada bir ilan bırak birkaç kişi cıkacaktır.

Ayrıca enstrumanları olanlardan oluşan bir ekip bul. Cünkü enstrumanı varsa pratik de yapmıştır.

Provalara kesin katılabilecek kişileri secmen lazım.

Tabi onların da seni secmesi gerekir

ciddi birşeyler yapmak icin ciddi insanlarla calışmalısın.

Zamanla düzelecek degil zamanla daha iyi olacak demelisin. Düzelecek kelimesi aklında kalırsa bilki grup iyi gitmez. biraz yetenekli olanı almalısın. Ama aşırı amatör ve öylesine bir hobi ise rastgele birilerini al gir studyoya cal

0|0
    0|0
    • yalnız benim bulunduğum yerde olmak zorundalar o sitedekiler hep istanbuldan

• bazı siteleri araştırman lazım işte. yapacak birşey yok

Erkekler Ne Diyor 16

• Meme şart.Bir Sharon Del Adel,Simone Simons kolay yetişmiyor.

Yeni grup Huntress link müzikleri ile ilgilenmedim.

Her neyse başarılar dilerim.En azından bir Kittie kadar başarılı olursunuz bence

0|2
    0|1
    • Lusa bana metal arşivi versene

• belki türkiyede bi ilk yaşanır kim bilir hayallerimizi gerçekleştirmey çalışmazsak hep keşkelerle kalırız bu rock müziği hep erkekler mi yapıcak yahuu kızlarda yapar

• Umarım dediğin gibi olur.Şahsen,sahnede,kıllı adamlardansa taş gibi hatunları görmeyi tercih ederim.Maalesef kıllı adamlar güzel müzik yapıyor.Taş gibi hatunları ise mute tuşuna basarak izliyorum.

• aklıma 14 yaşındaki halim geldi. grup kurmuştuk, benim aklımda melodik death metal yapmak vardı fakat kafelerde serdar ortaç çalıyorduk. tamam metal müziği dinletemeyiz blues çalalım classic rock çalalım dedik. gene dinleyen çıkmadı. hep serdar hep demet :/

yani diyeceğim çok umutlanmayın (hobi olarak yapın). elinizden geleni yapın fakat büyük hayaller kurmayın. ben öyle yapmıştım ve yıkıldım gerçekten.

0|0
    0|0
    • yok benimki çok büyük hayaller diiiilll lisedeyken rock müzik grubu çok kurmak istemiştim ama hiç kimse yoktu derslere yoğunlaşmaktan

• menajeriniz olabilir miyim?

0|1
    0|0
  • Kızlardan çok erkekler cevap vermiş ilginç.

0|0
    0|0
  • yeteri kadar özlem tekin veya şebnem ferah olmayı hayal eden, solist, davul, gitara kız bulman lazım.

0|0
    0|0
  • ilk önce grup elemanlarını toplamaya başla.

daha sonra repartuar belirleyin gerisi gelir.

0|0
    0|0
    • ama bi sorun var ben elektro gitar çalmak istiyorum ama :)) akustik çalıyorum soloda da pek iii dilim napıcam zaman da yok çalışmak için:(

• ama ben bu insancıkları nasıl bulucam yahuuu

• link bu siteye ilan kısmına ilan vererek bulacaksın :) ee dersinki şuan tamamen kız olmasından vazgeçtim dersen grubumu bırakır gelirim basscı aramak zorunda kalmazsın.gerisi kız kalsın ama :))))))))))))))))))))))))))))

• Her türlü groupie olmaya hazırım.

0|0
    0|0
  • Olmaz o iş. Yapmayın demiyorum ama hobi olarak yine yapın.

0|1
    0|0
  • Ovv süper ya

0|0
    0|0
  • annemlerin altın gününde senin için sorucam.

1|0
    0|0
  • seninle nasil iletisime gecebilirim?:)

0|0
    0|0
  • Istanbulda olanlar için yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • olmaz öyle çocuk gibi aklına her eseni yapamazsın

0|0
    0|0
  • enstrüman çalmayı bilmiorsanız çalmayı öğrenerek başlayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • sen önce kızları ayarla sonra bana haber ver...

0|0
    0|0
  • İlk önce bir kaç kız bulman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...