Neden şarkı dinliyorsun?

Neden şarkı dinliyorsunuz. Acılar mutluluklar heyecanlar özlemler aşklar... şarkılar olmasaydı bu boşluğunuzunasıl doldururdunuz?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik dinlemek insanı depresif duygulara sürükler ama müzik yapmak terapi gibi geliyo. Bu yüzden her akşam gitarı tıngırdatıp bişeyler mırıldanırım. Pek müzik dinlediğim söylenemez

1|0
    0|0
    • Kendi içindekini döktüğün içindir. Çok güzel yöntem

• Evet. Kendi bestelerimde var zaten. Bikaç demo linkini profilime attım. Dinlemek istersen oradan erişebilirsin

En İyi Kız Görüşü

• tüm duygularımı benim ifade edebileceğimden daha zarif, daha naif ifade etiği için müzik dinliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şarkı dinlemezsen kendim olamam

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum kültürel bilincim gelişsin ve tarihsel olarak taşları yerine otursun , gelişsin, genişlesin diye..
    Müzik dinliyorum kültürümü ve tarihsel kimliğimi daha fazla hissedeyim diye..

Biri beynin zihnini açıyor..
    Müzik duygusal zihnimi.. Tanıklık ederek..

0|0
    0|0
    • Bir acayip yorum...

• Müzik salt bir ritim veya melodi akışı değildir ki.. Müzik onu yaratan ve icra eden şahsın tarihe , topluma tanıklığıdır.. Ritim ve melodik akışla değer biçenler acayip bence... Robotlaşmamızın sebeplerinden bir başka alan müzik piyasamızın ve onun algısına , kulaklarına pranga vurulmuş dinliyecileridir. Yazık.. Hemde böyle bir ülkede..

Çok acayip..

• oyun oynardım

0|0
    0|0
  • Müzik ruhun gıdasıdır :)

0|0
    0|0
  • sevdiğim için

0|0
    0|0
  • kendim şarkı yazardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayal kuruyorum o yüzden

1|0
    0|0
  • Filmlerle , kitaplarla...

0|0
    0|0
    • Filmlerinde en büyük parçasıdır müzikler ama. Kitaba bir şey diyemem

• Dışarıdaki gereksiz sesleri duymamak Ve beni mutlu ettiği için. Ha tabi bazı şarkılar var ki mutlulugun yakınından bile gecirtmiyor insanı o ayrı.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için kendimi rahat hissediyorum

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • ben şarkı dinliyorum çünkü ruhum rahatlıyor. şarkı olmasaydı resim yapardım. çünkü resimde müzik gibi benim ruhumu rahatlatıyor.

0|0
    0|0
  • Bağımlılık...

0|0
    0|0
  • Canım sıkılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...