Siz de oyle eskiden yaptiginiz resimleri gorunce gulucukler gelmiyor mu yuzunuze :D?

Taaa 2013'den kalmis bir resim buldun be. Vay arkadas! :D buluna denk oyle bir resim yaptigimi da unutmusstum... valla bir de kizi aglarken cizmeseymisim iyimis de neyse ya bukadarina da sukur evel allah
bende bir paylasim dedim, biliyorum cocukca bir resim de daha hayatimiz uzun be gardas insallah daha iyisini de cizeriz zamanla! :)
hayirli aksamlar insancik yavrulari :)
Siz de oyle eskiden yaptiginiz resimleri gorunce gulucukler gelmiyor mu yuzunuze :D ?

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sende gene yetenek varmıs be güzelim 😅

1|0
    0|0
    • aman abicim ne demek, estagfurullah bizden nice guzel cizenler var bu dunyada :) eminim senin de tek tuk cizdigin vardir :D

• Teşekkürler eig için

• Ne demek abicim :D cam sakizi coban armagini iste :D

En İyi Kız Görüşü

• 6 yaşındaki resimlerimi görünce utanıyorum şuanki halimden daha güzel yapıyormuş, yetenek vardı harcattım be kendimi buralardı. Ortamsız bir yaşamda harcandım Özdemir abimizin dediği gibi. Vay buradan şiirler çıkar güzel konuştum gaaliba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç de küçümseme çok başarılı

1|0
    0|0
    • Belhudar ol ablacim :) mutlu ettin beni

• gerçeği söyledim canım ben bunun elindeki gülü bile çizemem, hep yazıyorum bigün kendi portremi çizdim arkadaşlara gösterdim bu kim dediler :D yetenek var sende ne güzel :)

• Oyle deme be ablacim.. kiyamam sana :) kankalarin resimdekini tanimadilarsa bile sen yine cizmeye devam et. Evel allah bir gun basarirsin canisi :)

• Yaptığım karalamalar karşıma çıkıyor hep, her yerde 😀

1|0
    0|0
Yükleniyor...