Arkadaşlar sinema okuyan ya da ilgilenen varsa bakabilir mi?

Ben sinema okumak istiyorum ama türkiyede iş yapamazsın diyorlar. Bu ne kadar doğru, ne kadar yanlış? Mesela çok büyük bütçeli 1-2 trilyon ile litaratüre geçecek bir belgesel film yapmayı çok istiyorum. Ülkemizle ilgili, Güzel estetik-sanatsal bir film olacak ve bir çok avrupa ülkesinin sinemasında yayınlanacak. Ne düşünüyorsunuz olur mu? Az önce bu işte biriyle görüştüm en çok 150 bin veriyorlarmış. O paraya kafamdakini yapamam. Ayrıca ben nasıl, ne kadar kazanacağım o zaman?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende sinema tv için bu sene tekrardan sınava hazırlanıyorum. Hayatımdaki en büyük hayallerimden biri. Bence bu bölüme değil kişiyle alakalı. Ne kadar çok çaba o kadar ekmek

0|1
    0|0
  • Arkadasim okuyor ve simdiden okul gazetesi konserler yok fotograf cekimleri vs gun boyu dolu biri ama kendini gelistirmene bagli bu

0|0
    0|0
    • Kendimi geliştirmem farklı bir şey. Elbette geliştireceğim ama Bakanlığın bana 1.5 trilyon vermesi farklı bir şey. Ben ancak o kadarı ile istediğimi yapabilirim. Birde benim ücretin var. Hem montajlayan da bizzat ben olacağım. Yöneten de senaristte.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...