Müzik zevkiyle insanları yargılamak

Çok rahatsız olduğum bir durum şu zamanlarda.Ben türkçe olarak Duman&Teoman ve arada Şebnem Ferah dinleyen biriyim.Rock müzik seviyorum fakat çevremden tepkiler aldım ıyy kezbana bak ne dinliyor gibisinden.Şu son zamanlarda ağızlara takılmış bir tabir bu ki çok itici bence.Anladığım kadarıyla lise çağlarındaki gençlerin uydurması bir şey.Bunu geçiyorum kezban tepkileri vermeseler bile çoğu kişi, insanları dinlediği müzik türüne ve grubuna, şarkıcısına göre yargılıyor gibime geldi.Düşünceleriniz neler?Siz insanları buna göre yargılar mısınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• ismail yk dan tut linkin park a kadar her bişeyi dinlerim hoşuma giderse.bazıları bencildir umursama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne alakası var ya. seni yargılayanlar gerizekalıymış. teomandan güzel şebnem ferahtan güzel şarkıcı az bulunur türkiyede.

0|0
    0|0
  • sadece arebesk rap cılar bana komik geliyor...bunu dinleyenler değil yani tarz olarak.senin dinlediklerini bende dinliyorum...hepimiz teoyuz hepimiz kezbanız :))

0|0
    0|0
    • aynen arebesk rapçılar benim de tuhafıma geliyor ama kimseyi arebesk rap dinliyorsun diye aşağılamam da böyle bir hak yok bence

• Bence cok yanlış ve saçma acıkcası malca bir düşünce, Ben hertürlü hertel den müzik dinleyen birisi olarak ruh halim ne isterse onu dinliyorum, yani bunu insanların yargılaması zaten oldukca sacma

0|0
    0|0
  • Kimin ne dediği değil senin ne düşündüğün önemli. Başkalarının sapakları değil senin sapakların değerli.

0|0
    0|0
  • Kendileri ne dinliyorlarmış soraydın keşke.

0|0
    0|0
  • boşver abla dalgana bak :)

0|0
    0|0
  • Ben yargılamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nice salaklar gördüm rock dinleyen adamı tanımaz etmez ateist damgası yapıştırmış.bu tipler yüzünden hayattan sogudum.+ her şeye kezban diyen kezbanın önde gidenidir takma.

0|0
    0|0
  • Bir kezban furyasıdır gidiyo anlamış değilim kolay laf sokma eylemi herhalde , müzik zevkine göre insan olunsa keşke herkese 3-5 bir şey dinletip düzeltirdik .İnsanları giyimine- kuşamına ,parasına göre değerlendirmem ,zevk renk meselesi diye bir olay var sonuçta .İnsanlarda sıfır saygı !

0|0
    0|0
  • Müzik insanın kendisini yansıtır kesinlikle doğdurur yani müzik zevkinle sen birebirsinizdir bir insanın müzik zevkine bakarak kişiliği hakkında yorum yapılabilir ayrıca şunuda ekliyim duman teoman dinleyen genelde tumblr kızı diye tabir edilenlerdir bende onlardanım ve şu zamanlarda en çok özenilen tiplerdir Bu yüzden sana bunları diyenler seni büyük ihtimalle kıskandıkları içindir

unutma

Teoman Duman Cem Adiran her an her zaman.

0|0
    0|0
    • Benim için de kişilikle birazcık alakalı ama çok değişken ruh halinde olanlar her türlü dinliyor.Bir tarzı olanların kişilikleri belli oluyor.Duman ve Teoman'ın şarkıları kulaktan alınan uyuşturucu gibi bir şey

• müziğe göre karakter tahlili yapmak kadar dandirik bir sey yok. bu zamana kadar bir ton şey dinledim. indie rocktan tut göbek atılan arap müziklerine kadar...karakterim degişiyor mu yani sürekli? takılma kimseye paşa keyfin ne isterse onu dinle sen.

0|0
    0|0
  • bunları dinlemek kezbanlıksa demet akalın dinlemek ne olur ki acaba ?

0|0
    0|0
  • ahaha teoya şeboya kezbansı mı dediler :D çaksaydın iki tane

nasıl tipler bunlar hey allahım

0|0
    0|0
    • ben de anlayamadım :) normalde Justin Bieber, One Direction dinleyenlere söylerler hatta bir kaç facebook sayfasında gördüm sen bunlar varken bunları dinliyorsan kezbansındır diye.Teomanın çok kız hayranı var ondan galiba

• yok tatlım onların kelime dağarcığı çok kısıtlı olduğu için söyleyecek söz bulamamışlardır :D komikler ya :) salla

• aldırma sen...öyle diyenlerin aklında sorun varrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...