Türkçe şarkılar neden hep müzikleri alıntı üstelik 2 şarkı birden neden üretemiyoruz yoksa kolaya kaçmak mı?

orjinalı bu
serdar kopya cekmiş

aynur kopya cekmiş

ya böyle ya da hep cover ve sacma sapan sözler #scorpion026

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep özenti hep. Üretmek yerine üretenden çalmakla geçiyor bunların ömrü . Hepsinin önderi acun ılıcalı bence onun kadar kopyacı biri daha yoktur heralde. Yurt dışında ne kadar program yarışma varsa hepsini birebir buraya uyguluyor..😒

0|1
    0|0
    • aynen öyle dahada arttı eskidende vardı ama bu kadar cok değildi hadi serdar alıntı yapmısda aynurda aynısnı yapmıs grup84 müziği bile doktor şarkısından alma

Kızlar Ne Diyor 2

• aynur çok başarılıdır ya yaptıysa çalıntı kopya değildir yorumlamıştır

0|1
    0|0
    • müziğini dinle aynı müziği daha önce serdar ve hintli kullanmıs

• aynur aydın dinlediğim biridir :) alt yapısı sağlam kimin piyasada ne alışveriş yaptığını bilemeyiz o yüzden atıp tutmakta sana ortak olamayacğım

• ben klipleri örnek verdim en üsttteki şarkı 2006 yılının seviyorum diye savunmak sacma olur :)

• kolaya kaçmak tabi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çünkü bunlar sanatçı değil... piyasaya şarkı verip para kazanan sıradan insanlar..

0|1
    0|0
  • bide şöyle bir gariplik var

başkalarının bizden çalmış olcanı hiç hesaba katmıyoruz

ne kadar G. T bir halkımız var ki hemen Türkler çalmış oluyo :D

0|1
    0|0
    • türklerin üçkagıt menfaatçi ve kısa yoldan para kazanmak gibi bir huyları var sana örnek vereyim filmlerden recep 10 tane adam toplayıp 2 küfür edip dünyanın parasını kazanıyo bide devam cekiyo yani kolay yoldan terminatör bile 30 sene önce cekildi bizim yaptıgımız tek şey 5 adam topla ya aşk filmi ya komedi filmi başka icraat yok 90larda böyle değildik

• Yabancılarında Türklerden çaldığı onlarca parça var ama bu zıpırların değil... Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray gibi sanatçıların... Özellikle Barış Manço nun hemen tüm parçaları yabancılar tarafından kopyalanmış ya da yorumlanmıştır.

Yükleniyor...