12. Yillik esaret filmi izleyenler bir bakabilirmi?

Odevim filmi izleyip film hakkinda olan sorulari cevaplamak. Ama benim vaktim yok neyse kisa kesicem. Bu filmin temasi nedir, ana fikiri nedir, ozeti, senaryo ve birde elestiri. Bildiklerinizi uzun yazarsaniz vok mutlu olurum +1

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin konusu amerikadaki kolelik donemlerini irkcilik donemlerini anlatiyor. Bir kolenin esaretten kurtulmasini anlatiyor. Ana fikri siyah beyaz her insan esittir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tema: Kölelik / Irkçılık
    Ana fikir: ABD'de köleliğe karşı verilen mücadele ve eşitliğin kazanılması
    Senaryo: Özgür bir siyahi müzisyenin kaçırılıp 12 yıl köle olarak çalıştırılmasını ele alıyor.
    Eleştiri: Brad Pitt koskoca filmde 3-5 sahnede mi görünür asf

0|1
    0|0
  • İzledim evet sor

0|0
    0|0
  • Epey oldu izleyeli köle ticareti üzerine yapılmış bir filmdi sanırsam özgürlüğün olmadığı ırkçılığın sömürünün hat safhada olduğu yılları konu alan bir film

0|0
    0|0
  • Harika bir film, harika bir dram. İzlemek mecburiyetinde olmadığın bir gün geç izle bence. İnsana çok şey katar. Köleliği en çıplak haliyle gözler önüne seriyor film, insanlığın ne günler gördüğünü, umudu, koparılışı, vazgeçişi anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mükemmel bir film. Yanlış hatırlamıyorsam Brad Pitt yardımcı oyuncu olarak oynuyordu. Filmin konusu köle olmadığı halde köle olarak satılan bir adamın hikayesi.

0|0
    0|0
  • Sinema mı okuyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...