Bu puanla hukuk olmaz da ne olur?

303 puan yaptım hukuk istiyorum 206binlerdeyim olmaz biliyorum ama başka hangi meslek olabilir ya da bir daha girmemi önerir misiniz kendime güveniyorum..

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lojistik oku..Hizmet sektörü nakliyat , kargo taşımacılığı her zaman iş yapıyor...İş arama yok..Temizlik şirketleri yine öyle...Ev, iş yeri, apartman temizliği her zaman her şehirde iş yapıyor..Hizmet sektörü çok değerleniyor..İyi yerde bir kargo acentası aylık 10 - 25 bin arası net kazanç bırakıyor...Aylık diyorum...Dikkat et..Öyle bir acenta için o sektörde en az 10 yıl çalışmak gerekir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşını bile sorma geregi duymuyorum, eger guveniyorsan kendine tekrar gir derim. Sonucta hayatin boyunca yapacagin meslek olacak bu, " kendime inanmiyorum " dedigin noktaya kadar pesine düş bana kalirsa.

0|0
    0|0
  • kolay kolay bişey olmaz bununla. ancak lys de 70 80 binlere çekersen belki ufak tefek bişeyler olur.. geçen yıl ilk 100 binle istabul ünv.de 2. öğretim işletme falan vardı. ege ondokuz mayıs falan iktisat işletme falan vardı.. ama o geçen yıldı tabi. geçen yılı biliyorsun:D:D bu yıl nolur bilemem.

0|0
    0|0
  • Lys de fark at git nereye olmuyo

0|0
    1|0
  • ygs 5 mi 303 ygs 6 mı ?

0|0
    0|0
    • ygs 5

• Açık konuşmak gerekirse bu sene için biraz zor gözüküyor.Seneye hazırlanmanı öneririm.Ama sen yinede LYS'ye çalış.En kötü ihtimalle seneye kalsan bile LYS konularını bitirmiş olursun.

• Gir.

0|0
    0|0
  • Ygsde puan değil sıralama önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tekrar denemende fayda var hem senin gibi ikinci senesine kalıp çook çok iyi yerlere gitmiş arkadaşlarımın sayısı hayli fazla. Hayat uzun bir seneden kaçıp koca hayatı zehir etme kanısındayım. Bir sene daha kal avukat ol ..

0|0
    0|0
  • daha yolun başındasın lys sınavlarına hazırlan

yolundan şaşma sevmediğin ve hoşlanmadığın bir mesleği tercih etmen hayatı boyunca sana sıkıntı vereceğini unutma.

0|0
    0|0
  • hukuk istiyorsan sınava seneye tekrar girmek için hazırlanmaya başla bu puanla hiçbir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
  • eğer ailenin durumu iyiyse özel üniversitelere bakabilirsin. ya da tekrar deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • kaldırım mühendisi bu sene 304 oldu

0|0
    1|0
Yükleniyor...