Evrendeki yerimiz hakkında hiç düşünüyor musunuz?

bu videoyu izledikten sonra bence kimse kibirli davranmasın, kimse kendini bir şey sanmasın ve kimse kendini başkasına üstün tutmasın.. çünkü bir zerre dahi değiliz bu evrende..

1|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir video.. Düşünebilmek ve farkındalık güzel bir özellik.. Yoksa insanda kibir oluyor..

1|0
    0|0
    • kesinlikle Allah yeryüzünde kibirle yürümeyin demiş.. günlük işlerimizi, küçük çıkarlarımızı ve kinlerimizi nefretlerimizi düşünüp ardından bunu izleyince bir gülüyor insan.. ama acı acı

• Olabilecek en güzel olgunlukta bu.. Allah herkese nasip etsin..

• amin, teşekkkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Ah güzel insan... insanlarda tüm evrenin bir parçasıdır zaten, herşey gibi bizde bu "Ahenk" ve "Düzenin" içinde var olan birer mucizeyiz tüm evren gibi... tabiki kimsenin üstünlüğü yoktur, bu bir yanımsamadır güzel insan... bir bütün "Tam" olamamış ruhlar çaresizce çırpınır oldular, üstün gördüler kendilerini, ezdiler ezildiler, yok ettiler, can yaktılar güzel insan... bazen öylesine içim yanarki onlara, ama her adımda öğrenecekler güzel insan... herşeyin bir "Tam" olduğunu mucizede var olsan mucizeler olduğumuzu elbet birgün anlayacaklar, sonsuklukla var olan tüm herşey gibi bir "Neden?" aradıkça daha fazlasına ulaşacaklar güzel insan...

1|0
    0|0
    • Evet hepimiz bütünün parçalarıyızama esitiz. Üstünlük yok. Demek istediğim bu

• Bunu demek benim için harika oldu tüm hayatında pozitif çerçeveyi benimse ve lütfen unutma bunu "Herkes gibi sende mucizesin" içinde olduğun her soludun nefeste bir "Mucize" güzel insan yaşamın boyunca bunları benimse ve bu görüşünü hep insanlara aşıla ki daha çok "Artı" olsun daha çok mutlu insan yeşersin toplumda... gri hal almış sistemde renklensin artık yavaş yavaş bu düzen... ve lütfen hep mutlu ol ufak şeylerin farkına var sıkıldınmı temiz hava almak için doğaya baş vur sana hep destek çıkacaktır nice güzel toprak, yeşermiş ağalar, renklenmiş çiçekler güzel insan...

• Çok güzel yazmışsın, ellerine sağlık herkes okur umarım

• Daha fazlasını düşündüm ve izledim 😂😂

1|0
    0|0
  • Zaten evrende tekiz Saçmalığı insan kibrinden baska bisi degil

1|0
    0|0
  • bilemdim şimdi

0|0
    0|0
  • Video güzelde abartmış evrenin dışına çıkmış adamlar. Olduğundan küçük göstermişler gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • Evrenin dışı var mı o bana da tuhaf geldi, nasa nın buna benzer uygulama şeklinde bir çalışması var o daha güzel ve elbette daha tutarlı

• İsminizi merak ettim rica etsem?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...