Sanat mı daha üstün yoksa bilimmi ?

Evet arkadaşlar siz ne düşünüyosunuz hastalıklarından müzik sayesinde kurtulanlar var pskolojide müziğin yeri önemlidir hangisi sizce daha üstün ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatta bilimde gereklidir hiç biri ötekinden üstün değildir Bkz: 'Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir' , 'Hayatta En Hakiki Murşit İlimdir' K.Atatürk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilim tabi ki..

0|0
    0|0
  • ikiside bir arada buyurler bnce ama bilimin onemi daha fazla gunumuzde

0|1
    0|0
  • teşhisi bilim koysun tedavisini sanat <3

0|1
    0|0
  • Müzik sayesinde iyileşiyorlar fakat çok düşük bir oran. Bilim olmasa ne yapacaktık ? Müzik dinlerdik artık değil mi ? :PP

0|0
    0|0
    • Müzik dinlemeseydin bir çok psikolojik sorunların artacağını düşündünmü ozaman hastanede hemşirelerin anonslarını dinlerdin değil mi :P:P

• Rezil edersin abisi hadi uzatma artık durup durup aynı şeyleri yazıyon .

• Hoşuna gitmeyen bir cevap aldın.

• Bilim olmadan sanat gelişemez ama sanatta bilimi geliştirir iç îçe şeyler aslında

0|0
    0|0
  • ikiside lazım ama bilim önce gelir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 2side ayrı dallar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanat, şeytanın çok şık bir başkaldırısıdır

Bilim ise, rutin gerekliliktir..

Şimdi, birisi bazen boş

Diğeri, her türlü sıkıcıdır.

Birbirlerine üstlünlük sağlayamazlar asla..

0|0
    0|0
  • Sanat bir bilim dalı olduğuna göre Bilim ile sanatı birbirleriyle kıyaslamak yerine hangi bilimlerin sanat bilimiyle ilişkisi olduğunu tespit etmen daha doğru olabilir...

0|0
    0|0
  • ikisininde birbirine ihtiyacı var biri olmadan diğeri kuru kuru gitmez, birbirinden üstün ya da eksik değiller, tıpkı mantı ile yoğurt gibi

0|0
    0|0
  • ikiside olmassa olmaz ama yaşamımızda tabiki sanatın rolü daha büyük cünkü onla daha sıkıyız sanat sosyal yaşamımızın bir parcası bilim ise insanlıgın faydası icin calışmaları sürdürülen bir olgu

0|0
    0|0
  • ben büzük sayesinde kurtuldum yeminnen:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...