Hint sinemasının zevksizlik sorunsalı?

Zaten ülkede güzel-yakışıklı az onlar da çirkinlerle evlenip güzel bir ırk oluşturma ihtimalini sıfıra indirgiyorlar.😄😄

Aamir Khan ve karısıHint sinemasının zevksizlik sorunsalı ?

Kajol ve kocası

Hrithik roshan ve karısı

Aishwarya Rai ve kocası

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kajolun kocası da çok ünlü ama işte o kadına yakışmamış :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bütün şeyler tipmi yani ben evde kaldım ozaman

0|0
    0|0
  • Amir KhAnın karısı çok tatlı bence

0|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • filmleri de iğrenç zaten ne anlarlar :D

0|0
    0|0
    • Filmleri çok güzel bence özellikle black, 3 idiots, PK, her çocuk özeldir, benim adım khan...

• Bir kız olarak bunu söylemek zor ama dünya üzerinde aishwarya raiden daha güzel bir kadın görmedim. Ben ikinci olabilirim belki 😄

• İkinciysen görelim seni gizlenme hindistanspor :D

• Bunları alıyorlar çünkü kıyıda duruyor başkalarıyla istedikleri gibi takılabiliyorlar vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen mundar oldular :)

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden çirkin zaten 😀

0|0
    0|0
    • Bence aishwarya, kajol, aamir, hrithik çok iyi eşleri çirkin

• Yok öyle birşey hintliler ve türkler arasında yapilmis dandik listelerle gelme, kendileri ve sizler dişinda kimse takmiyor beğenmiyor onlari

• Miss worldden ve amerikan dergilerinin yaptığı oylamalardan bahsetmiştim...

• Türklerin tek sorunu ne biliyomusun evliligi allahın verdigi ve alacagı güzellikte aramak ben eşimin ruhuna aşık oldum onu iyi bir baba olarak gördüm diye evleneni hiç görmedim daha en büyük yalanı iyi günde kötü günde sözüyle söylüyoruz genelimiz. Olmıcak seylere söz veriyoruz bir evlilik travması daha cıkıyo sonra siz güzeller ve yakışıklılar birbirinizi bulun ben ömrümü iyi bir adamla geçirmek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...