Zayıflayanların öykülerini okuyanlar var mı?

Arada bir bakarım. resımlerıne baktıgımda şaşırıyorum bız 5 kılo veremıyoruz mıllet kac kılo verıyor ya.

Allah nasıp eder banada ıns. ve tum zayıflamak ısteyenlere

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• arada okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• istemezsen veremezsin vermek için bazı şeylerden ödün vermen gerekir

0|0
    0|0
  • şişmanlamanın öyküsü var bende orjinal :D anlatabilirim :D

0|0
    0|0
  • yok ben şişmanlıyaların öykülerini okuyorum o daha ders oluyo zuçana kadar yemiorm yeminnen:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 65 ten 50 ye düşmüştüm çok fazla aman aman abartılcak bişey değildi ama benim için fazlaca iyi oldu tabi şimdi yine aldım 54 kiloyum başta yakın arkadaşlarımın dalgasıyla başladı ama oldu bir şekilde iyi ki de dalga geçmişler diyelim (:

0|0
    0|0
  • evet benim de var zayıflama öyküm 44 bedenden 36-38 bedene düştüm :) isteyince zayıflayabiliyor insan genelde insanların zayıflamaya karar verme sebebi insanların kiloyla dalga geçmesi bazı insanlar bu konuda çok acımasız

0|0
    0|0
    • ılk gunler nasıl dayandın aclıga?

• çok zor oldu ilk günler hastalandım hasta olunca da yiyemedim gerçekten çok az yiyordum bir kere bayılacak gibi olmuştum çünkü şok diyet yaptım kendi kendime hazırlamıştım yaklaşık 500-600 kalorilikti sonra vücuduma o kadar eziyet etmeyi biraktım sana tavsiyem diyet ve spor ikisini de yap

• 5-6 ayda yaklaşık 25 kilo verdim gecen yaz. şimdi yine başladım aynı programa. umarım motivasyonum devam eder.

0|0
    0|0
  • Hiç ilgimi çekmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...