Türkçe Rap'in yükselişi?

Türkçe rapin dinleyicisi gün geçtikçe artıyor.. Joker hidra allame anıl piyancı sansar salvo ceza sagopa kajmer contra vs bir çok şarkıcı bu sene bir çok yeni şarkı çıkardı ve gerçekten çok fazla beğeni aldı..
Türkçe rap bu sene gerçekten yükselişte..
Siz Türkçe rap dinliyor musunuz?
Dinlemiyorsanız ne tür müzik dinliyorsunuz?

• Evet dinliyorum
    55% (11)53% (9)54% (20)Oy Ver
  • Türk sanat müziği
    10% (2)12% (2)11% (4)Oy Ver
  • Türkçe pop
    15% (3)12% (2)14% (5)Oy Ver
  • Yabancı şarkılar
    20% (4)12% (2)16% (6)Oy Ver
  • Diğer (yoruma belirtiniz)
    0% (0)11% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı şarkılar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• rape gerekli öenm verilmiyo. destek de verilmio ceza sanırım kliplerini şarkılarını albumlerini vs reklamlarda oynayarak ç. ekiomuş bunu duyduğumda çok üzülmüştüm mesela

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle katılıyorum Rap son 3 yıldır filan belkide en iyi kadrolarını yakaladı harika isimleri ortaya çıkardı ama Rapçiler maalesef argo kelimeleri fazlasıyla kullanarak dinleyicileri de olumsuz yönde etkiliyor. Maalesef ki rap dinleyici yaş ortalaması ülkemizde 14 15 civarıdır muhtemelen ve gelecek nesillerin saygısız ve terbiyesiz büyümelerine yardımcı oluyorlar. Bende zamanında dinlerdim çok da severim ama bu nedenlerden dolayı dinlememe kararı aldım.

1|0
    0|0
  • mode xl

1|0
    0|0
  • Genellekle klasik rock, prog. rock, saykodelik rock. ve blues dinlerim bazen de caz.

1|0
    0|0
  • Türkçe rap dinlemiyorum. Yabancısını da dinlemiyorum rapin. Rap hiphop vb şeyler uzak olsun bana.. Blues dururken.. Mozart bile dursun bir kenarda..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1999 dan beri Türkçe rap var Amerikalıların yaptıkları parçaları aynen alıp değiştiriyorlardı artık bir zahmet yükselsinler

1|0
    0|0
  • eskiden dinliyodum.
    tavsiyem jagged ve mode xl dinleyin

1|0
    0|0
  • Yunus bu isi iyi yapiyor

1|0
    0|0
  • Tabi aradan rap de dinlerim. Bilhassa abimin yaptıklarını 😊

1|0
    0|0
  • Şanışer...
    En azından mantıklı cümleler dinliyoruz rap dinlerken popta oldugu gibi 2 saçmalık 1 nakarat degil

1|0
    0|0
  • Dinliyorum👍 ve gerçekten gelişiyor kaliteli kliplerin sayısı arttı 👍

2|0
    0|0
Yükleniyor...