Arkadaşlar El-Cin Filmini Seyreden Var Mı ?

Arkadaşlar El-Cin Filmini Seyreden Var Mı ? Nasıl Bir Film Güzel Mi Korkunç Mu İzleyen Varsa Yazabilir Mi

Güncellemeler:
Aynen Arkadaşlar Ben Dün İzledim Filmde Korku Denen Zerre Bişey Yok Bence Full Effect Var Filmde Millet Ekrana Banakazken Ben Kahkaha Atıyodum Çok Saçma Bi Film Olmuş :D

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• seyrettm. Filmin ilk dakıkasından korkuyo baslıyo sonuna kdar. ses efektleri ve anı goruntulerle ıbnsanlar ekrana zor bakıyo. Açıkçası cok begendgmı söleyemem cok gerılıyo ınsan cunku her dakıka korku normal bı sahne yok

0|0
    0|0
    • Ben Korku Filmlerine Aşık Bi Adamım Ama Yaklaşık 10 Yıldır Korkmuyorum :S Bu Yüzden Keyif Alamıyorum Yani İzlediğin Kadarıyla Sağlam Bir Korku Filmi Mi

• öncelıkle en ıyı cevap için teşekkürler. Belkıde ben cok etkılendım ama dun gecehıc gram gözümü kırpamadım ben insanlar ekrana dogru duzgun bakamıyolardı bıle. ilk dakıkadan sonuna kadar sureklı korkuuu.

• Aydınlattın Beni Sağ Ol :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu isimde bir filmi izlemem bile , adından kaybediyor ...

0|2
    0|0
  • Korkutucu görünüyordu cesaret edemedim gitmeye

0|0
    0|0
  • Evett izledim..

Güzeldi beğendim... İzle bence..

0|0
    0|0
  • Tıssss :S beğenmedim ben korkunç falan değil bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o isimle adamı korkutmak fantastık zaten

0|0
    0|0
  • Paranormal activity tarzı çakma yapılandırılmış senaryo yapısından yoksun çekimler.. Sessiz depresif bir kızda koydun mu çekime olay bitti..

0|0
    0|0
  • El- 3 harfli olsaydı belki giderdim

0|0
    0|0
  • izledim korkunç

0|0
    0|0
  • İsmi çok dandik..

0|0
    0|0
  • çok korkunçtuuu