Okuduğunuz en berbat kitap?

Hep iyileri soracak değiliz ya. Tam bir zaman kaybı, ömür törpüsü, lanet kitaplar da olabilir :)

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Okumaya başladım dedim belki severim , yok henüz çeyreğini okumadan afaganlar bastı beni , karakterlere sinir olmaya sövmeye başladım ,Yüreğim seni çok sevdi miydi adı öyle bir kitaptı .Canan Tan'ın kitabı çok daraldım okuyamadım attım bir kenara , bir de Aklından bir sayı tut , kitabı bitirdim lakin katili zaten kitabın yarısında anladım ama bizim dedektifimiz uzattıkça uzattı , şirazemizi kaydırdı , gerçi yazarın ilk kitabıymış o da , umarım daha iyi kitaplar yazar ...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Berbat demek istemiyorum, karşılaştırma yapmam gerekirse eğer Elif Şafak'a katlanabilirim belki; fakat İskender Pala'yı gerçekten sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Osman Aysu nun bir kitabı vardı şu an ismini hatırlayamadım koca kitabı oku oku sonunda koca kitap aslında rüya çıksın huh bağlıcak yer bulamamış bağladığı yere bak.

2|1
    0|0
  • Beş parasızdım ve kadin cok guzeldi / Derviş Şentekin.

Abimin aldigi kitapta bukadar olur anca zaten :)

0|1
    0|0
  • Grinin Elli Tonu

hayatımda bu kadar gerzek bir kitap daha okuduğumu hatırlamıyorum bitirmedim de zaten salak Annayla gerzen Christianın mal aşkı

0|1
    0|0
  • savaş ve barış insanı bu kadar mı sıkar ya beni bide kitap hastasıyım böyle şey görmedim bide bitermek zorunda hissederim kendimi oku allah oku 1 ayda zorla okuduydum :D

0|1
    0|1
  • bir ispanyol yazarın aşk üzerine yazayım diye s.çtığı bir kitaptı adını bile hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Oyle bir kitapi bitirmemki :)

0|2
    0|0
  • kafka nın şato su. sakın okumayın. o kadar sıkıcı ki.

0|1
    0|0
  • ahmet altan-aldatmak

0|1
    0|0
  • Saçma bir aşk kitabı adını unutturacak kadar berbat:)

0|1
    0|0
  • Theodor W. Storm un Hayalet Süvari si beni benden almıştı ya :S

0|1
    0|0
  • berbatsa neden okuyım ilk 5 sayfada masanın üstüne atarım.

0|1
    0|0
  • ''Marazi Bir Kemik Merakı '' Ellıs Peters

Okuduğum en iğrenç kitaptı.. Zaman Kaybı sadece...

0|1
    0|0
  • Kolera gunlerinde ask ... Allahhhh nasi cirkinbisediiii... Bitiremedim bile...

0|1
    0|0
  • aklından sayı tut

0|1
    0|0
  • var birtane yazsam deşifre olcam :) konu 300üncü sayfada değişmedi :d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Proje amanda ve şahane hatalar.. Helekı şahane hatalar ne kurekten bı kitaptır o kitabı okuyacak erkekleri dusunmemıslrr sanırım çünkü ana karakter aynı zmnda bu sizsiniz bir bayan ve paso milletin kucağında maymunla bile ilişkiye gırıor birde o ilişki esnası öyle bir anlatıma sahip ki yok maymun ten rengı camasırını yırttı o sıcaklığı hissettin içinde gidip gıdıp gelıor maymundan hamile kaldın vs. vs. delikanlıyı bozar oyle şeyler dedım ve kitabı hemen imha ettim :D

0|1
    0|0
  • Mısır mitolojilerini çok severim. Bu tarz olduğunu düşünerek aldığın Batıdan Gelen Iblis (yaklaşık 700 sayfaydı) benim için tam bir zaman kaybı oldu. Kötü bir livas değil ama tarzım değildi...

0|1
    0|0
  • arka kapağında yazılan güzel yorumlar için aldım hiç iyi çıkmadı Rüya Hırsızı bir evin içini 10 sayfada anlatıor

0|1
    0|0
  • cin ali ve serisi yeminnen:D kitap çizgiden oluşuyor ben kendimi bugünlere getirebildiysem cin ali sayesindedir nımıssızım:D

2|1
    0|1
  • dostoevsky kumarbaz

0|1
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarının çoğu gereksiz.

0|1
    0|0
  • koloni kitabı

0|1
    0|0
  • s*tir et kitabı

0|1
    0|0
Yükleniyor...