Sabahları Uyanmakta Güçlük Çekenler Kimler?

Yada Sabahları Uyanmak için ne yapıyorsunuz? Zorlanıyor musunuz?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda zor oluyor uyanmak, erken yatmayı deniyorum sabah kalkabilmek için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ya cok zor olmaya basladı saatlere alışamadık sanırım . ama kış -bahar paritesi insanı yoruyor anlasılan. geçiş mevsimi :(

0|0
    0|0
  • Hem de çok zorlanıyorum :(( hele bir de havalar böyle ne kalkıyorsun yat işte dercesine bulanık ve karanlık ya, of of hiç çıkasım gelmiyor yataktan. Dakikalarca yuvarlana yuvarlana zor kalkıyorum yataktan, afyonumun patlaması için ise en az bir yarım saat dolanıyorum salak gibi yarı kapalı gözlerle.

0|0
    0|0
  • yakın zamana kadar yataktan resmen ölü olarak uyanırdim. Son zamanlarda gece yatmadan önce b vitamin kompleksi içiyorum. Gerçekten çok farketti. Sabah çok dinç bir şekilde uyanıyorum. Bir de sabahları çok yorgun uyanan arkadaşlar uyku apnesi sorununuz var mi yok mu bir araştırın derim...

0|0
    0|0
  • genc kesim yatakdan kalkmakta güçlük ceker... cünkü daha zamanının olduğunu bilir... ama ihtiyarlar sabah erkenden zinde bir şekilde kalkar.. dede ve nenelerimize bakın örneğin... eski topraklar vede insan yaşlandıkca ölüm daha cok aklına gelior.. uykuda ölümün yarısı...:Ppp

0|0
    0|0
  • 7:30 dedimi uyanırım..yılların alışkanlığı..

0|0
    0|0
  • akşamları yatarken, sabahlarıda kalkarken zorlanıyorum açıkcası. telefonun alarmını kuruyorum ama 10 kere erteliyorum.

0|0
    0|0
  • Saatimi uyanmam gereken saatten yarım saat önceye kuruyorum sonrası malum.

0|0
    0|0
  • ben değilim, ama ebem :(

0|0
    0|0
  • hiç bişey hiçte zorluk yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • dün sporu ağır yaptım sabah kalkması zor oldu

0|0
    0|0
  • benim uyanma formulüm;telin alarmı çaldığında ilk 10 saniyede kalkmaya çalışırım,eğer bu zamanı geçirirsem aman be 5 dakka daha yatsam ne olur ki mantığı devreye girer vede beklenen son geç kalma,özetle alarm çaldı hemen kalk...

0|0
    0|0
  • Her sabah bugün cumartesi diye yayılıyorum, sonra jeton düşüyor, yataktan fişek gibi kalkıyorum.

0|0
    0|0
  • Uyanıp dünyaya dönmek için bir sebep göremiyorum :(

0|0
    0|0
  • en sevdiğim sarkıyı alarm yaptım o bitene kadar bende kedıme geliyorum

0|0
    0|0
  • sabah rahatça kalkmanın kesin çaresini bulan varsa bana da haber etsin.

0|0
    0|0
  • ben zorlanmıyorum

0|0
    0|0
  • yok scarlet hiç zorlanmıorm yeminnen:D

0|0
    0|0
  • alıştım ben artık

0|0
    0|0
  • yatağımla tartışıyorum sonra kapıyı vurup çekip gidiyorum

0|0
    0|0
  • ben ya yataktan çıkana kadar canım çıkıyor valla

0|0
    0|0
  • 6-6.30 gibi uyanıyorum.Vücut alıstı artık.

0|0
    0|0
  • kolayca kalkarım

0|0
    0|0
  • Uykunun tatlı olduğu dönemler bunlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gece oturmayı sevdiğim için çok zorlanıyorum ve işin kötüsü neredeyse hiç bir alarmı duymuyorum. duysam da uykumun arasında kapatıp geri uyuyorum. şimdi en son telefonun alarm seslerinde bir distortionlı elektro gitar solo kaydı buldum. O çalınca, "nooooluyo uleeen?!" diye birden ayılıveriyorum :D İşlevsel.

1|0
    0|0
  • evet hemde nasiiil :( yaz gelse bari ozaman daha kolay oluyor sanki :)

0|0
    0|0
  • son zamanlar evet

0|0
    0|0
  • Saatimi bir yarim saat önceden kurarim. Biraz öylece uzanmak iyidir.

0|0
    0|0
  • ben çekiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...