Sarki sozu... film senaryosu?

Ben, sarkilarda sozlere takik biriyim bu sarkiyi kim soylemisten ziyade kim yazmis diye merak ederim. Filmlerde ise filmde oynayan oyunculardan ziyade senaryo'ya bakarim mesela o yuzden kardesim benim, delibal, incir receli gibi filmlere gitmedim. Siz sarkilarda ve filmlerde hangisine dikkat edersiniz? (Sarkiyi soyleyen&sarkiyi yazan, oyuncular&senaryo)

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Filmde ilk önce dikkat ettiğim faktör yönetmendir. Ardından senaryoya bakarım tabi. Ama bazı oyuncular vardır. O kişiyi gördükten sonra başka bir faktöre bakmadan o filmi izlersiniz. Örneğin Haluk Bilginer, Bradley Cooper, Tom Hardy gibi. Bu durum yönetmen içinde geçerli. Örnek veriyorum bugün Hasan Karacadağ çıkıp "Ben bir film çektim ve 29 Nisan' da vizyona giriyor" diye açıklama yapsın ve fragman, oyuncular, konu, senaryo, afiş ve hatta film ismi gibi unsurlar yayınlanmasın yine beklediği gişeyi alır.

1|0
    0|0
    • Bende mesela demet akbag nin oynadigi filmleri izlerim cagan irmak filmlerine suphe duymadan giderim. Ama cok ozel hayatiyla on planda olan oyuncularin oynadigi karakterleri samimi bulmuyorum acikcasi..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Şarkı sözüne dikkat ederim

1|0
    0|0
  • boşluğu sil ve izle.
    https:// www.youtube.com/watch?v=68CsQTWMetE
    bahaneyle tekrar izledim sayende açtıgım bu biranın günahı sana kardeş.

1|0
    0|0
  • Müzikle içli dışlı birisi olarak söylüyorum, sözden çok melodiye, söze çok dikkat ediyorum şarkılarda. Filmlerde de kurguya dikkat ediyorum ve öğretici olabilmesine.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...