İngilizce de kullanılan cool sozler neler? Get rekt , Idk gibi hiç bilmiyorum biliyosaniz söyler misiniz?

İngilizce de kullanılan cool sozler neler? Get rekt , Idk, afk , mindfuck gibi

0|1
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Pek de cool gelmedi yazıkların :P afk away from keybord yani biz burada oynayalım beyfendi klavyeden başında bile durmasın gitsin demek mindfuck da aynen türkçede var: beynimi sktin (mind fck) :D al sana üç bucuk dakkalık cool söz :)
    https://m.youtube.com/watch?v=c0LBi1MHoaU

0|0
    0|0
    • İşte sizin bildiklerinizi soruyorum😄

• Videoda bir tane paylaştım zaten, bir tane daha paylaşayım: dafuq. What the f*ck gibi bir şeydir "noluyo mk" gibi bir manası vardır. Onun dışında bloody hell'i severim damn it gibi bir şeydir tam manası kanlı cehennemdir ancak cümlede has sektir gibi bir manada da kullanılabilir ingilizler kullanır kullanım yerleri için ingiliz dizilerine bakmanız yeterlidir mesela once up on a time alice harikalar diyarında dizisinde kullanıldığını görmüştüm

• Teşekkür ederim Bloody hell guzelmis☺☺

En İyi Kız Görüşü

• motherfucking

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Get rektten kastın get wrecked sanırım. Mindfuck falan, bunların 'cool' sözler olduğunu da ancak 18 yaşında bir ergen düşünebilir.

Sod off diyorum sana.

2|0
    0|0
    • 15 de sen ona ve Beat it

• Abicim manyak misin ona buna saldiriyisun

• 'Cool sözler arıyorum, mindfuck gibi, get wrecked gibi' gibisinden saçmalayan herkes linç edilmelidir.

Aç oku önce kendi dilini öğren, bugün bizim milletin ingilizcesinin bu kadar berbat olmasının sebeplerinden biri kendi öz dilini yeterince bilmediği için yabancı dilde mukayese ve kıyas kabiliyetini kazanmamış olması.

Get wrecked ne mk? Amerika'nın white trash diye tabir ettiği insanların diline niye özeniyorsun?

• Hey man

1|0
    0|0
  • ''Cool söz'' diye bir kavram yok. Bunlar yeni yetme embesil internet neslinin kullandıkları kısaltmalardır. He kullanışlı oldukları zamanlar da vardır ancak bir bireyin zamanı varsa kuracağı cümleler de doğru düzgün olmalı.

hey m8 wuu2, i g2g rite now, catch u l8r 2nite afk now

vb bir sürü günlük kullanımda yer alan kelimelerdir.

0|1
    0|0
  • get rekt mi ooo çooook cool :D

0|0
    0|0
  • Bonjour seniorita
    Afk away from keyboard klavye başında değil online değil demek.

Miñdfuck sik kafalı veya zihniyetini seveyim olarak kullandığım ama emin olamadığım bir tabir.

Idk bilmiyorum (i dont know)

Get rekt i bende bilmiyom

Cėe yâ amiga

0|0
    0|0
  • son söz birez< müstehçen değilmi

0|0
    0|0
  • idk bilmiyorum
    get rekt rezil etmek-olmak
    mindfck beyin... lanması işte
    afk pc başında değilim

0|0
    0|0
  • Smh onaylıyorum
    Tbh dürüst olmak gerekirse
    Dayum lanet gibi birşey

0|0
    0|0
  • keep calm and f*ck off !

0|0
    0|0
  • butterfly effect

0|0
    0|0
  • Nigga :D yo b. tch falan filan

0|0
    0|0
  • Soylemem

0|0
    0|0
  • Motherfucker, bitch, bastard, pimp

0|0
    0|0
  • What the helll men türkçe ingilizce karışık anlarlar mı bilemem 😄😄

0|0
    0|0
  • idk=i dont know, idc =i dont care, gtfo= get the f*ck off, ily1 i love you, k= okay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• get rekt - öldün sen gibi bişey, idk (i dont know ) bilmiyorum, afk (away from keyboard ) klavyeden uzaklaşıyorum, mindfuck beyin amcıklaması gibi bişey frgtyujgfds

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama get out falan

0|0
    0|0
  • Wtf, np

0|0
    0|0
  • Hey bitch

0|0
    0|0
  • Xoxo

0|0
    0|0
  • Gentleman will walk but never run

Bana çok cool geliyor ya nedense

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...