Psikoloji bolumunu bitirip ilk ise girdikten sobra kac para maas alinir asagi yukari?

henuz daha yuksek lisans yapmadan ilk ise girildiginde kac para maas alinir? birde yuksek lisans yaparken ayni zamanda calismak mumkunmu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar maaş alacağın , yöneleceğin alan ve bu alanda aldığın özel eğitim ve supervizyon derecene, stajlarını bitirip bitirmediğine çok bağlı.

Dümdüz mezun olup ek sertifikalarını toplamadınsa 1200 1500 tl ye razı olmak zorunda kalabilirsin.

Kişilik veya diğer testlerde sertifikan varsa , supervzyonunu yapmışsan, stajlarını bitirmişsen ve bir danışma merkezinde çalışacaksan 2000 veya daha yükseğe çıkarsın. Tabi bu tam zamanlı çalışma programına göredir, yüksek lisans için dışarda olacağın günler bunu yarıya düşürecektir. Ayrıca sigortan da sözleşmen de yarı zamanlı çalışan olarak yapılacaktır.

Meb ya da sağlık bakanlığı veya ikisine birden bağlı kadro yapılabileceğinden, sözleşmesiz çalışamazsın , imza atamazsın , görüşme alamazsın . Bunlar ağır kusura girer. Aklında olsun , diploma kiralama işine asla inanma güvenme , sen var isen diploman kurumda olsun yoksa denetimlerde hem diplomanı alırlar hem de yetkiyi kötüye kullanmaktan baya ama baya başın ağrır , kimseye ve hiçbir meblağa değmez bu ..Hapsi bile söz konusu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• genelde çalıştığın yer yükseklisans için problem çıkarabiliyor. seni değil kendi çıkarını düşünüyor çünkü. maaş olayına gelince çalışacağın yere bağlı bence. başlangıç olarak az olacaktır. 900-1300 arası daha sonra artacaktır mutlaka. direk sözleşme için masaya oturmazlar.

0|0
    0|0
    • yuksek lisanstan sonra klinik aciyorum zaten.

• işe başlarken şartlarını sunarsın zaten. yüksek lisans olayını söylersin kabul ederlerse başlarsın ama yok full çalışacaksın derlerse sallarsın.

• 1.000 1500 arası

0|0
    0|0
  • 3000 TL alırsın, çalışırken de yüksek lisans yapabiliyorsun

0|0
    0|0
  • Psikolojide, iyiysen işe yararsın. Vasatsan memurdan kötüsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gereksiz bolum

0|0
    1|0
  • okuma ben okuduguma pismanim

0|0
    1|0
Yükleniyor...