Kütüphaneler hakkında bilgisi olan var mı?

Zor dönemlerden geçtim ve bu sürede okumanın ne kadar güzel bir şey olduğunu fark ettim. Özellikle şu dönemlerde bayağı okuyorum ve maalesef param buna dayanmayacak gibi. Halk kütüphanesine kaydolmaya karar verdim fakat oradan da ayda bir kaç kitaptan fazla alamıyormuşuz sanırım orada istediğimiz kitabı oturup okuyabiliyor muyuz? Eğer böyle bir şey oluyorsa başka insanlar da oluyor mu? Çünkü arkadaşı da olmayan biriyim ve okuduğumuz kitaplar hakkında konuşup muhabbet edecek insana da ihtiyacım var adeta. Özetle kütüphaneler hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şehirdesin kardeş

0|1
    0|0
    • Manisadayım.

• Evet orda okuyabilirsin. Kitap takası yapabileceğin arkadaşlar da edinebilirsin hem kütüphaneden hem eğitimli çevre edinerek

• Çok teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette orada okuyabilirsin, oruç aruoba hani, öyle okumuştum kotam dolunca

0|1
    0|0
  • Kayıt işlemi sırasında bir ödenmiş fatura kimlik fotokopisi ve vesikalık bir adet fotoğraf istemişlerdi. Her kitap için onbeş gün mühlet veriliyor. Aksi takdirde gidip uzatmanız gerekiyor. Sürekli kitap alışverişi yapacağınız için çok bir sıkıntı yapmazlar ilerleyen zamanlarda. Benim gittiğim yer bir zamandan sonra öyle olmuştu.

0|1
    0|0
  • Sana kitaplarını yollayabilirim istersen kardeşim. O kadar seviyorsan ama olanaklar elvermiyorsa kayıtsız kalamam

0|0
    0|0
  • Bizim kütüphanede lise öğrencilerine bir bakışta toplam 4 kitap veriliyor ve yaklaşık 3 hafta sure veriliyor.
    Gidip okuyabilirsiniz de odunc de alabilirsin
    Evet insanlar ölüyor fakat oturup kitap hakkında sohbet edilir mi bilemicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kütphaneden kitap çorsanda kimsenin ruhu duymaz. Ben kaç kere çordum. Kiliseden bile arakladım. Sen bu uğurda çorabilirsin sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • Ayda 2 kitap yeterli bitirmek icin okursan yetmez ama

0|1
    0|0
  • üninin kütüphanelerinede gidebilirsin hem okurken zaten muhabbet ediyorsun

Okumak, iki ruh arasında âşıkane bir mülakattır.
    CEMİL MERİÇ :D

0|0
    0|0
  • Yok bilgim

0|0
    0|0
Yükleniyor...