Sagopa kajmer dinleyenlere soruyorum?

En sevdiğiniz sagopa kajmer parçası hangisi ve neden?

Albümde olabilir?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Galiba

adam ruhuna dokunuyor insanın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hangisi ve neden diyosun

neden ne demek abi :D demek ki seviyoz destan mı yazalım

0|0
    0|0
    • yani parçanın üzerinde bıraktığı etkiyi merak ediyorum, ben hepsinde kendimi buluyorum

• böyle desen okey , neden diyince saçma olmuş :D

etki şudur ; adam hem on numara söz yazıyo hemde alt mixleri dehşet oluyo sesine zaten diyecek yok :D merhametine dön şarkısını 1 ay boyunca her dinlediğimde ağladığıdımı biliyorum :D

ama kolerayı da es geçmeyelim o hatun da fenna söylüyo ;) bağlı hayatım pamuk ipliğine eşkiya bu hükümdar dünya ya alemin havasına kurban gel

ya da suç üstü şehzadem benim

https://www.youtube.com/watch?v=1b8P9p5HhiI

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• 2013'e kadar yaptığı her şarkısı kusursuzdu. 2014'de abrakadabra isimli şarkıdan sonra çöküş dönemine girdi herif. Bitti gözümüzde...

0|1
    0|0
    • abrakadabra ve sonrasında gelen parçalar house tarzında, rap albümü yakında gelecekmiş, bu aradan geçen uzun sürenin ardından beklentiyi karşılar diye düşünüyorum yinede

• Biz onu melankolik olarak tanıdık, şarkılarını da pesimist bakışından aktardığı için sevdik. House ve elektronik müzik dinleyici kitlesi, Sagopa'nın kitlesi değil. Yıllarca bir tarz doğrultusunda insanları peşinden sürükle, sonra bir gün tarzını değiştir ve dinleyicilerinin bu tarza adapte olmalarını bekle. Tamamen yanlış... Eğer elektronik müziğe devam ederse, kendi kendini bitirecektir...

• aynen katılıyorum pesimist hayat tarzı çekiyordu zaten bizi, şu an gittiği tarz monotonlaştı zevk vermiyor

• Ben hüsrana komşuyum..

Beni anlatıyor direk.. ;)

#Vesselam

0|1
    0|0
  • birçok kez öldüm sebebi sözleri resmen hayatımı anlatıyor ayrıca hemen hemen her şarkısını beğeniyorum

0|1
    0|0
  • nedenini anlatamama gerek yok...

https://www.youtube.com/watch?v=ct8UMyYqW3g

0|1
    0|0
  • Sago bu olayın piridir bir çok şarkısı var ateşten gömlek ve Baytar efsanedir

0|1
    0|0
  • Galiba , Baytar , bide Colera ile yaptıgı düetler hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • Terk-i diyar knka

0|1
    0|0
  • O kim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...