İnternette gitar çalmayı nasıl öğrene bilirim?

Gitarım var ama hoca yok :) internette hangi siteden öğrenebilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Git adam gibi bir hocadan ders al netten fılan olacak iş değil öğrensende bir yere kadar sonrası hoca ister.

Akdeniz akşamları çalmak gitar çalmak değildir bunu unutma.

0|0
    0|0
    • akdeniz aksamlarını çalan var mı hala

• Var işte onu çalıpta ben gitar çalıyorum diye gezenlerden olma dıye dedim git adam gibi ders al diye. ayda 100 lira haftada 2 saat gideceksin hepi topu

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana en buyuk tavsiyem tek bir kisinin ogretimiyle sinirli kalma. Ne kadar cok kiside ne kadar cok ve farkli videolardan bir seyler kapmaya calisirsan o kadar cok yeteneginde tekniginde kulagin calisin gelisir. Onune gelen butun videolari izle kisacasi milyonlarca var zaten. Teknikler arastir. Muzik evlerine git takil cevre yap internette bulamicagin cevherler onlarda var.

0|0
    0|0
  • youtubeda guzel videolar var, ben kendim oyle ogreniyorum

0|0
    0|0
  • Devletin kurslarına git ücretsiz..

0|0
    0|0
  • youtubeda var baya video

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum Selim Işık diye bir üstad var onun 100 bölümlük vidyosu var internette indirmek için bulabilirsin youtube de da var ilk bölümünde gitar nasıl seçilir falan diye anlatıyo sonra anlatmaya başlıyo çok yararlı ben başlangıç seviyesini o vidyolarla atlattım yani o vidyolar seni baya bir ilerletir

0|0
    0|0
  • link

şu meşur internetteki videolar selim ışık'a aittir. linkini verdiğim sitede onun sitesi. orada videolarını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ücretsiz kurslar var ismek veya halk egitim

0|0
    0|0
  • zor öğrenirsin, solfej24.com sitesinde gitar dersleri vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...