Genel kültürünüze güveniyor musunuz? Ya da kendinize güvendiğiniz sanatsal alanlar var mı?

Bu sitede ilk zamanlar entellektüel birikimi olan insanlar görmek mümkündü. Son zamanlarda ks çok...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Güvenmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genel kulturum kotudur ama aklima guvenirim sanat olarak muzikle ilgilenirim bide siir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanata göre değişir. Sanatin icerdigi alt dalların dallarına göre de değişir. Örneğin Nfk yi bilmem ama Nazım Hikmet i bilirim.

0|0
    0|0
    • Bence aile ve sosyal çevreyle alakalı. Üniversitelerimizdeki sözde eğitimli gençlerimiz koyun gibiler solcusu necip fazılı sağcısı nazım ı okumadığı halde sevmezler.

• Nfk yi okudum. Tutarsiz olduğunu düşünüyorum. Uslubu da benlik degil. Cahit Zarifoğlu da İslamcı fakat o sevdiğim sairlerden biri.

• Şiire lisede çok düşkündüm. Necip fazılın çile kitabını birkaç kez okudum 18 yaşımdan sonra şiiri sadece hoşlandığım kızları etkilemek için kullanmaya başladım :D Hergün yüzlerce satır okusamda edebiyatla aram hiç iyi değil.

• Film , müzik , dizi , kitap kısaca sanatın genellikle bütün dallarında kendime güvenirim

0|0
    0|0
  • Kendi çapımda işte. Arada buluşuyoruz minik arşivlerimle, kestane pişiriyorlar bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...