Dolmuşta cüzdanımı çaldırdım

arkadaşlar dolmuş çok kalabalıktı ve indiğimde cüzdanım yoktu! yarın karakola gideceğim ordan da kimlik işlemleri için kaymakamlığa falan. durağa da söyledim belki düşmüştür diye ama adam da pek ümitlenme dedi. bir de arkadaşlar kimliği kaybettiğimde ödeyeceğim cezayı öder miyim çaldırdığım için... bir de pasom vardı şimdi yarın kart almak zorundayım paso da gitti ödediğime dair bank not var o iş görür mü paso yu nasıl hallederim

Güncellemeler:
arkadaşlar sabah sevgilimle ifade vermeyi gittik. ifademi verdim aslı gibidir yaptırdık polis memuru bununla kimliğinizi çıkartabilirsiniz dedi. bir teyze vardı o da kimliğini kaybetmiş ona ceza kesildi, bahsedilen ücret. benim için cezadan bahsetmediler. cüzdanınız çalınırsa aklınızda bulunsun

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hırsızlık yapanların alnına geçmeyecek şekilde yakılarak kazılarak damga vurulmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimlik için tahminen 60-70 tl vereceksin. Paso, akbil vb. Hakkında ise bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Polisden bir b*k bekleme cüzden caldryosn adam senden para istiyor zabt tutmak icin hic birsey bulduklarida yok anca kimliginin o tarihde calindigini teyit ediyorsun herseyin yenisini cıkarmaya başla şimdiden.

0|0
    0|0
    • öyle demeyelim ya benim sevgilimde polis :) iyidir polisler

• Guldurme beni sevgilin polis diye sempati duyuyosun o kadr ayrıca bu sene yaptgm puanla bende olurum olsam ama sevmiyorum devriye gezip milletten haraç alan vatandasin derdiyle ilgilenmeyen 1 paket sigara için milleti sıkıstıran belesciler herneyse.

• Kimliği kaybetmekten dolayı 50 TL ödeniyordu ceza olarak eskiden ama şimdi ne durum var bilmiyorum. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Gazeteye kimliğim kaybolmuştur hükümsüzdür diye hemen ilan ver.

0|0
    0|0
    • medyada çalışıyorum, eskidi onlar yavru sadece garanti olsun diye verir veren. polis tutanağı ve bir belge var o yeterli

• Yasaları bilmiyorum öyle yaptıklarını duymuştum. Yardımcı olmak istedim. Geçmiş olsun bu arada :/

• eskidi gazeteye ilan vermek, teşekkür ederim

• polise hemen ihbar edersen ödemezsin geç kalma .

0|0
    0|0
  • ödersin...

0|0
    0|0
  • poliste verdiğin ifade tutanağını götür ödemeyebilirsin

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun cezaları ödüceksin. bulmana imkan yok.

0|0
    0|0
  • KİMLK kaybetmeye para gidiyomu yahu ne yapacaz

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun dikkat edin yav, ne kadar paran gitti?

0|0
    0|0
    • para cebimdeydi allahtan ya üstümde tüm 40 vardı cebe koymuştum yeni çektiğim için kartla beraber, bozuk 10 kuruş vardı 5 6 tane sanırım kendine ciklet alır :D

• Hee iyimiş :) züğürtlüğün bir işe yaramış anlaşılan öğrenci hali işte :P Ama kağıt-kürek işleri çok can sıkıcı bee kolay gelsin diyorum sana :D

• açıktan okuyorum ben ya çalışıyorum sıkıntı değil paso

• cok zorr durumdasın :S cokda masraflı neden bakmadın

0|0
    0|0
  • düşün düşün b*kdur işin

0|0
    0|0
  • lise git ama bişet olmaz kaçpara veardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...