Bilge adam dan eğitim alan varmı? Memnunmusunuz?

Arkadaşlar bundan bir yıl önce kariyer kart alıp dondurmak zorunda kaldım.Eğitim kalitesi nasıl? Eğitimlere inşallah bu hafta sonu başlıyacağım. Eğitim aldınızmı ya da eğitim alan bir yakınınız varmıydı.

Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben yandım sen yanma diyim ve seni şu linke yönlendiriyim yeterine işini görecektir.

link

0|0
    0|0
    • onları okuyup canını sıkma en iyisi olabildiğince faydalanmaya çalış ordan sonuçta gidip memnun kalanlar da var ve senin de o memnun kalanlardan biri olmucağın ne malum? Gidip görürsün bildiklerin doğrultusunda hakkını da ararsın gerekirse.

• doğru söylüyorsun teşekkür ederim yorumların için

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne eğitimi alacaksın? Eğer yazılım üzerineyse bu iş hocaya bağlı..Bazı hocaları gayet kötü eğer ki temelinde yoksa seni sallamazlar, birkaç kişiyle dersi götürürler ve eğitimleri gereksiz bir şekilde pahalı. Her ay indirim var derler, müşteri çekmeye çalışırlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Onun yerine daha küçük yerlerde eğitimlere gitmen daha iyi, bu tarz yerler pazarlamacılıktan başka bir şey yapmıyor.

1|1
    0|0
  • Adamlar işi şarlatanlığa dökmüş, dikkatli ol emmolu.

0|0
    0|0
    • valla geçen yıl askerden geldiğimde kayıt oldum ama işim nedeniyle eğitimlere başlıyamadım. Ne gibi şarlatanlıkları var açıklarmısınız?

Erkekler Ne Diyor 1

• bende kötü diye duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...