Enstruman calmak istiyorum?

Klasik gitarim var arkadaslar dogum gunu hediyesi geldi yaklasik bir 7 senelik gitar akor degisimi falan olur tabiiki ayarlarinda falanda asil sorum su benim Klasik gitar calabilen bir insan gitar disinda neyi en iyi calar telli calgilar disinda?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• tuşlu çalgılar çalması en kolaydır org ile başlayabilirsin biraz kulak varsa eğitim bile almaya gerek olmadan şarkıları çıkarabilirsin :) https://www.youtube.com/watch?v=4ZJzu8eMYZw

örnek benim ipadle imtihanım herhangi bir eğitim almadım sadece kulağım iyidir :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Enstrüman çalmak için eğitimini almak en iyi olacaktır. İstersen gitar yerine başka enstrüman modellerini de deneyebilirsin. http://www.enstrumanworld.com sitesinden enstrüman çeşitlerini inceleyebilirsin hatta uygun fiyatlara satın bile alabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu gerçekten istiyorsan yaprsın

0|0
    0|0
  • Ugras

0|0
    0|0
  • cal..

0|0
    0|0
  • Yan flüt cok istiyorum ama vakit yok ya

0|0
    0|0
  • Cal canım

0|0
    0|0
  • Vicente Amigo, Paco de Lucia. bir goz at.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitar veya herhangi bir estruman digerine katki saglamaz ya da kolay ogrenecegin anlamina gelmez. Sadece nota biliyorsan isine yarar o kadar. Zaman ayirip severek yap gerisi gelir zaten. Gitar calabilem neyi en iyi calabilir diye bisey yok yani unut

0|0
    0|0
    • Yanılıyorsun. Enstruman lisan gibidir. Bir tanesini çalabiliyorsan diğerini öğrenme seviyen çok fazla kolaylaşır. Soruyu soran arkadaşa cevabım ise gitarın telli ve klavyeli çalgılar başta olmak üzere çok alakasız enstrumanlarda bile, ritm duygusunu ve kulağı geliştirdiği için olacağı için kolaylık sağlayabileceği.

• Tecrübesizliğine veriyorum.

• Uzun bir şey yazmıştım ama yanlışlıkla sildim ve göndere bastım. Kesik kesik gitti kusura bakma.

Yükleniyor...