Çin hakkında neler biliyorsunuz?

Çin'i ve insanlarını sever misiniz? Çin hakkında bildikleriniz nelerdir

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben bizzat japonlarla çalıştım. yarı türkçe yarı japonca anlasıyorduk tercümanımızda vardı. japonlar ve çinlilier birbirlerini sevmezler asla. bundan banane dıyebılırsın ama konuyu senın soruna bağlayacagım. japonlar insanlık acısından gercekten cok samimi ve iyi insanlar bunu bütün samimiyetim ile söyleyebılırm. 4-5 ay kadar beraber calıstım gerecekten cok ıyı ınsanlar cok calıskanlar kalplerınde bır kotuluk yok. ama çinliler ot böcek ne varsa yer ve vıcdan acısından düşük insanlar zaten japonlarda o yuzden sevmıyor çinlilieri. kısacası çinliler ipek iyi insanlar denemez

0|0
    0|0
    • Japonlarında balığa işkence ederek canlıyken yedikleri yemekler var bunuda yeni öğrendim yemeğin adı Ikizukuri. Çinlilerinde benzer şeyleri var.

• dediğin gibi o da var ama benım demek istediğim şu. çinlilier her turlu böcek çeşidini yiyebiliyo ama japonlar öyle değil. . bak mesela baska bır ornek verım japonlardan. ahret bölgesındekı kılları kesmezler kadın ve erkekler. kadınlar eger ahret bölgesındekı kılları keserlerle japonda o kadının faişe olduguna ınanıyorlar.

• eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• sayıca çok fazlalarr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Burnumuzda tütüyor çinlinin kan kokusu.

https://www.youtube.com/watch?v=iTbJoJd2sgc

0|0
    0|0
  • çin malı ürünler çok kötüler

0|0
    0|0
  • Ben gittim çin'e yemekleri çok değişik her türlü eti yiyorlar kurbağa bacağı deve hörgücü yılan kızartması köpek eti aklınıza gelebilecek iğrenç şeyler ve niceleri insanları çok acımasız yabancı biri isen ve ellerine düşersen asla acımazlar muhakkak orada tanıdık biri ya da iş yaptığın bir firma olması şart kalabalık bir ülke hemde aşırı kalabalık ve ülke çok pis kokuyor başka bir bok yok ülkede zaten ağzımı bozdum özür dilerim

0|1
    0|0
  • ben şunu biliyorum çin hiçbir zaman dünyada süper güç olamayacak

0|0
    0|0
  • pratik zeka.. onlara göre emek verilen her şey güzeldir. kötü şey hiç yoktur.

0|0
    0|0
  • Bebek ve böcek yiyolar

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek şey Çinli Türkçe konuşabilen Hatun bulmam gerektiği.

0|0
    0|0
  • koca bir hiç

0|0
    0|0
  • Çince biliyorum. Konuşmam da yazmam da iyi.
    真的。要是你不相信,可以去看谷歌翻译。

0|0
    0|0
  • Çin deyince aklıma Bruce Lee geliyor sadece.. gerisi teferruattır...

0|0
    0|0
  • Soyumuzu sopumuzu sömürdüler... ebedi düşman

0|0
    0|0
  • serçe parmaklarının tırnağı uzundur. her türlü burun diş vs karıştırmada kullanırlar. pis beee pis.

0|0
    0|0
  • Bazıları çok soğuk az önce konuştum kendileriyle

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirine benziyor

0|0
    0|0
  • Acımasız ırk

0|0
    0|0
  • Kanlarını severim en çok da akarken.

0|0
    0|0
  • Kızları çok seksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Asya kültürünü severim aslında ama çine bir türlü ısınamıyorum kendi insanlarına bile değer vermiyorlar düşünsene bir yabancı milletin insanına nasıl bakıcaklardır kim bilir._.

0|0
    0|0
  • Allahsizlarla isim olmaz.

1|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • köpek eti ve fetus yiyorlar

1|0
    0|0
  • genel olarak iğrençler ama kızlarının yüzleri tatlı çocuksu