Yurt dışında yaşayıp döndüğünüzde zorlanıyor musunuz? İki kültür arasında kalmak..

herhangi bir sebepten yurt dışında yaşayıp geri döndüğünüzde alışmakta zorlanıyor musunuz? bu çevre baskısıda olabilir, trafik vs...

kendimden örnek vermem gerekirse ben lise ve üniv yurt dışında okudum. ve geri döneli yaklaşık 2 yıl oldu. ve hala alışamadım arada kalmışlıklar oluyor.orda insana verilen değerle ülkemiz arsında çok büyük farklar var. Sizin de buna benzer tecrübeleriniz oldu mu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• ben orda doğup büyüdüm we türkiyeye geldim gerçekten zorlandım baya bir halada zorlanıyorum ordaki haklar,trafik falan burda kimse kimseyi dinlemiyor,ön yargılı insanlar çok , fazla özgürlük yok falan ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğma -Büyüme yurt dışındansan, evet bir zorlanma oluyor. Yaklaşık 6 Ay kadar alışam dönemi yaşarsın. TR de hayat daha hızlı ve insanlar daha koly ve yoğun olarak kendi insyatiflerini kullanmaktalar.

0|0
    0|0
  • uluslararası boyuta çıkmaya gerek yok, bu durum türkiye'de şehirler arasında da çok net bir şekilde yaşanıyor. etnik çeşitlilik buna en büyük etken elbette.

0|0
    0|0
Yükleniyor...