Nü resim çizmek hatları incelemk hep ilgimi çekmiştir...sizde öyle bişey varmı..

amatör olarak resim çizmeyi çok seviyorum ama bütün resimlerim erotik sitelerden ya da başka yerlerden nü resimler..ve ilginçtir ki çizmek izlemekten daha çok haz veriyor bana.. normal midir..ne bileyim millet çıplak görünce azar mastürbasyon çeker ben sokakta bile görsem en ince ayrıntısına kadar inceleyip çizmek isterim..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben cizdim cizmeyede devam ediyorum, nu resim cizerin resimden aldigi huzur hissini arttiran bir modellemedir, daha az renk daha az puruz ve daha cok oranlama. Resim birsanattir cunku hislere hitap eder buda farkli bir his sekli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Viyanaya yollun düserse halka acik ciplaklar kampi var oraya gitmeni tavsiye ederim ozaman bol bol malzeme cikar sana ;)

0|0
    0|0
  • bence normaldir. Farklı bir hobi gibi bir şey. Herkes kız gördü mü şeyine sarılcak diye bir şey yok :))

0|0
    0|0
    • farklı bir bakış açısı..haklısın ama normalmiyim diye bakınıyorum..:))

• şey işte.

• hayır sanmıyorum..gayet sağlıklı biriyim...bir arkadaşın yaptığı tanımdan yola çıkayım..rahatlatıyor..fazla ayrıntı yok...hayal kurmaya gerek yok ..vs..:))

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece nü resme merakın varsa bu sanat değil takıntıdır sanatçı her olayı inceleyip birşeyler çıkarmak isteyen kişidir sadece bir konuya değil nasıl fanteziymiş bu anlamadım .

0|0
    0|0
  • sen hentai işine el atsana aga

0|0
    0|0
  • kardeş bizim kurslar oluyo kız soyunuyo biz çiziyoz seni de götürüyüm mü:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...