İnsanlar neden tiyatroya önem vermiyorlar?

Mesela insanlar sinemalara konserlere bu kadar çok giderken neden tiyatroya gitmiyorlar?

1|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tiyatro bir kültürdür bunu alamamış insanların doğal hali bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sinema konser eğlence, tiyatro kültürel faaliyet sayılır. Kimisi de tiyatroya gider ötekileri sevmez tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Sinemalar göz önünde, her avm de bir sinema salonu var ama tiyatro yok. ayrıca tiyatro oyunlarının reklamı yapılmıyor, bilen gidiyor o yüzden tiyatronun kendi izleyici kitlesi var. Sinemada kayıt yaparsın birden fazla salona 2 saate bir seans koyabilirsin ancak tiyatro canlıdır gerçektir, tek salonda oynarsın oyuncuların insani sınırları kadar seans koyarsın günde en fazla 2 çok zolarlarsa 3 seans. dolayısıyla az ama öz izleyici kitlesi vardır önem verip vermemekle alakası yok...

1|0
    0|0
  • Çünkü herkes kendi sahnesinde oyuncu

0|0
    0|0
  • Tiyatro yorucu geliyordur ondan dolayı

0|1
    0|0
  • Hiç işim olmaz ne tiyatrosu

0|1
    0|0
  • Çünkü tiyatro oyunlarının %90'ı sıkıcı ve anlamsız sahneler içeriyor.

0|0
    0|0
    • Nasıl bu kadar genelleme yapıyosun bir tiyatro oyuncusu olarak seni kınıyorum.

• Bay Katsuro haddinizi bilin! Davranışlarınızı cahilliğinize veriyorum ve size susuyorum.

• @Seabella Sen haddini bil sen kimsin ya? Kimsin gelip benim yorumuma görüş yapıyorsun.
      Burada bir haddis varsa oda sensin.

Siz tiyatronuzu iyi yapsanız emin olun herkes seyreder ama tiyatrodan çok başka işlerle ilgilenirseniz bunların olması gayet normal.🙃

• tiyatro bizim toplumumuza pek yakın degil ve ayrıca demode

0|0
    0|0
  • Çünkü sanattan anlamıyorlar

0|0
    0|0
  • Ama sinemanın tadını vermiyor nolursa olsun

0|0
    0|0
  • Sinemada ortam cok farkli

0|0
    0|0
  • Filmler daha çekici çünkü

0|0
    0|0
  • zamane gençliği

0|0
    0|0
  • Sinema avmlerde mevcut yolumuzun üzeri. Avmde tiyatro olsa mesela gidilirdi. Hem gezme amaçlı.

0|0
    0|0
  • Çünkü sıkıcı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zevk meselesi , ben çok severim

2|0
    0|0
  • Çünkü vakit kaybı diye düşünüyolar ama aslında çok yararlı bişeydir

2|0
    0|0
  • Çünkü sıkıcı.

0|1
    0|0
  • Eskiden gidiyordum. Simdi oldugum yerde tiyatro salonu olsa dahi sahnelenen guzel bir sey yok. Bosu bosuna vakit harcamayi dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • tiyatrocular kendilerini ifade edemiyor çünkü

0|0
    0|0
    • Gerçekleri görüp düzgün konusabilen eğitimi iyi olan insanlar tiyatrocular hatırlatırım. Ve bende tiyatro oyuncusuyum kendimi gayette iyi ifade ediyorum.

• Kendimizi ifade edememek değil. Ülkenin sanat anlayışının gelişmediğinin göstergesidir. TV'lerde gördüğünüz oyunculardan kat kat daha iyidir tiyatro oyuncuları. Bilgisi olmayan hayatında hiç tiyatroya gitmeyen insanlar yorum yapmasın lütfen!

• @Seabella @Soran kendini ifade edemiyor derken demek istediğim şu ; Reklam yapılmadığı için geniş kitleye ulaşamıyor.

• Daha eğlenceli farkında değiller ondan

2|0
    0|0
Yükleniyor...